Sule kuulutus
Tagasi nimekirja
Google Nexus 5X

Google Nexus 5X on Nexuse telefon, mis ilmus 2015. aasta oktoobris. See loodi Google'i ja LG koostöös soodsama hinnaga mudelina ning debüteeris Android 6.0 Marshmallow'ga. Nexus 5X-il tutvustati Nexus Imprint sõrmejäljelugejat ja USB-C pistikut.

Mis on Google Nexus 5X?

Google Nexus 5X on Google'i taskukohane võrdlustelefon puhta Androidiga, mille on tootnud LG.

Nexus 5X peamised omadused:

  • Android 6.0 Marshmallow esilinastus,
  • Nexus Imprinti sõrmejäljelugeja,
  • USB-C pistik,
  • 5,2-tolline Full HD ekraan,
  • kvaliteetne 12,3 MP kaamera.

Millal Google Nexus 5X välja anti?

Google Nexus 5X toodi turule 2015. aasta oktoobris koos kallima Nexus 6P mudeliga.

Google Nexus 5X spetsifikatsioonid

  • ekraan: 5,2-tolline Full HD IPS-ekraan,
  • protsessor: Qualcomm Snapdragon 808
  • mälu: 2 GB muutmälu,
  • kaamera: 12,3 megapikslit tagumine, 5 megapikslit eesmine,
  • aku: 2700 mAh,
  • Süsteem: Android 6.0 Marshmallow.

Nexus Imprint ja USB-C

Nexus 5X-il tutvustati tagaküljel Nexus Imprint sõrmejäljelugejat kiireks ja turvaliseks lukust avamiseks ning see oli üks esimesi telefone, mis kasutas tänapäevast pööratavat USB-C-pistikut.

Kaamera ja ekraan

Kvaliteetne 12,3 MP kaamera tegi häid pilte isegi halvas valguses. Terav 5,2-tolline Full HD ekraan ja kompaktsed mõõtmed tegid Nexus 5X-ist meeldiva telefoni käes hoida.

Nexus 5X telefoni olulisus

Nexus 5X pakkus puhast Androidi koos moodsate tehnoloogiatega taskukohase hinnaga ning täiendas premium-klassi Nexus 6P mudelit.

Korduma kippuvad küsimused Google Nexus 5X kohta

Millal Google Nexus 5X välja anti?

2015. aasta oktoobris.

Kas Nexus 5X-il on sõrmejäljelugeja?

Jah, Nexuse jäljend on tagaküljel.

Milline pistik on Nexus 5X-il?

Kaasaegne USB-C.

Millise süsteemi Nexus 5X tõi?

Android 6.0 Marshmallow.

Tehniline spetsifikatsioon

Esinemiskuupäev 2015
Kapacita 16 / 32 GB
RAM 2 GB
Mõõtmed 147,0 × 72,6 × 7,9 mm
Kaal 136 g
Ekraan 5,2-tolline Full HD IPS-ekraan
Kiip Qualcomm Snapdragon 808
Võrgud LTE
Kaamera 12,3 MPX
Ühenduvus WiFi, Bluetooth, NFC, USB-C
aku 2700 mAh

Nexuse põlvkond

Google tutvustas ka 2014. aastal

.