Sule kuulutus
Tagasi nimekirja
Google Nexus 7 (2013)

Google Nexus 7 (2013) on kompaktse Nexuse tahvelarvuti teine ​​põlvkond, mis ilmus 2013. aasta juulis. See loodi taas koostöös Google'i ja ASUS-ega ning tõi kaasa oluliselt teravama Full HD ekraani. Nexus 7 (2013) tahvelarvuti debüteeris Android 4.3 Jelly Beaniga ja oli oma aja üks parimaid väikeseid tahvelarvuteid.

Mis on Google Nexus 7 (2013)?

Google Nexus 7 (2013) on kompaktne seitsmetolline Google'i tahvelarvuti terava Full HD ekraani ja puhta Androidiga.

Nexus 7 (2013) tahvelarvuti peamised eelised:

  • terav 7-tolline Full HD ekraan,
  • õhuke ja kerge keha,
  • tagumine 5 megapikslise kaamera,
  • juhtmevaba laadimise tugi,
  • Puhas Android kiirete uuendustega.

Millal ilmus Google Nexus 7 (2013)?

Google Nexus 7 (2013) toodi turule 2013. aasta juulis kui eduka 2012. aasta Nexus 7 järeltulija.

Google Nexus 7 (2013) spetsifikatsioonid

  • ekraan: 7″ IPS, 1920 × 1200,
  • protsessor: Qualcomm Snapdragon S4 Pro,
  • mälu: 2 GB muutmälu, 16 või 32 GB salvestusruumi,
  • kaamera: 5 Mpx tagumine, 1,2 Mpx eesmine,
  • Aku: 3950 mAh, süsteem: Android 4.3 Jelly Bean.

Täis-HD-ekraan

Suurim uuendus oli terav 7-tolline Full HD ekraan resolutsiooniga 1920 × 1200, mis oli oma suuruse poolest üks parimaid. See oli ideaalne lugemiseks, videote vaatamiseks ja mängude mängimiseks.

Õhuke korpus ja juhtmevaba laadimine

Uus põlvkond oli eelkäijast õhem ja kergem ning lisas tagakaamera ja juhtmevaba laadimise toe, muutes selle praktiliseks tahvelarvutiks liikvel olles.

Nexus 7 (2013) tahvelarvuti tähendus

Nexus 7 (2013) täiustas esimese põlvkonna edukat retsepti ja oli pikka aega üks parimaid kompaktseid Androidi tahvelarvuteid.

Korduma kippuvad küsimused Google Nexus 7 (2013) kohta

Millal ilmus Google Nexus 7 (2013)?

2013. aasta juulis.

Milline resolutsioon on Nexus 7-l (2013)?

1920 × 1200 pikslit.

Kas see toetab juhtmevaba laadimist?

Jah.

Mis süsteem oli Nexus 7-l (2013)?

Android 4.3 Jelly Bean.

Tehniline spetsifikatsioon

Esinemiskuupäev 2013
Kapacita 16 / 32 GB
RAM 2 GB
Mõõtmed 200,0 × 114,0 × 8,65 mm
Kaal 290 g
Ekraan 7-tolline IPS, 1920 × 1200
Kiip Qualcomm Snapdragon S4 Pro
Võrgud WiFi (valikuline LTE)
Kaamera 5 MPX
Ühenduvus WiFi, Bluetooth, NFC, mikro-USB
aku 3950 mAh

Põlvkonna tahvelarvutid

Google tutvustas ka 2012. aastal

.