Advertentie sluiten
Terug naar lijst
Google Nexus 5X

De Google Nexus 5X is een Nexus-telefoon die in oktober 2015 werd uitgebracht. Het toestel werd ontwikkeld in samenwerking met Google en LG als een betaalbaarder model en werd gelanceerd met Android 6.0 Marshmallow. De Nexus 5X introduceerde de Nexus Imprint-vingerafdrukscanner en een USB-C-aansluiting.

Wat is de Google Nexus 5X?

De Google Nexus 5X is Google's betaalbare referentietelefoon met pure Android, geproduceerd door LG.

Belangrijkste kenmerken van de Nexus 5X:

  • première van Android 6.0 Marshmallow,
  • Nexus Imprint vingerafdrukscanner,
  • USB-C-connector,
  • 5,2 inch Full HD-scherm,
  • hoogwaardige 12,3 MP camera.

Wanneer werd de Google Nexus 5X uitgebracht?

De Google Nexus 5X werd in oktober 2015 geïntroduceerd, samen met het duurdere Nexus 6P-model.

Specificaties van de Google Nexus 5X

  • scherm: 5,2 inch Full HD IPS,
  • processor: Qualcomm Snapdragon 808,
  • geheugen: 2 GB RAM,
  • camera: 12,3 MP achter, 5 MP voor,
  • Batterij: 2700 mAh,
  • Systeem: Android 6.0 Marshmallow.

Nexus-afdruk en USB-C

De Nexus 5X introduceerde de Nexus Imprint-vingerafdrukscanner aan de achterkant voor snel en veilig ontgrendelen, en was een van de eerste telefoons die gebruikmaakte van de moderne omkeerbare USB-C-connector.

Camera en scherm

De hoogwaardige 12,3 MP-camera maakte zelfs bij weinig licht mooie foto's. Het scherpe 5,2 inch Full HD-scherm en de compacte afmetingen maakten de Nexus 5X een prettige telefoon om vast te houden.

Het belang van de Nexus 5X-telefoon

De Nexus 5X bood pure Android met moderne technologieën voor een betaalbare prijs en vormde een aanvulling op het premium Nexus 6P-model.

Veelgestelde vragen over de Google Nexus 5X

Wanneer werd de Google Nexus 5X uitgebracht?

In oktober 2015.

Heeft de Nexus 5X een vingerafdrukscanner?

Ja, Nexus Imprint staat op de achterkant.

Welke aansluiting heeft de Nexus 5X?

Moderne USB-C.

Welk systeem bood de Nexus 5X?

Android 6.0 Marshmallow.

Technische specificaties

Datum van optreden 2015
Capaciteit 16 / 32 GB
RAM 2 GB
Afmetingen 147,0 x 72,6 x 7,9 mm
Gewicht 136 g
Scherm 5,2 inch Full HD IPS-scherm
Chip Qualcomm Snapdragon 808
Netwerken LTE
Camera 12,3 MP
Konektiviteit Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB-C
Baterij 2700 mAh

Nexus-generatie

In 2014 introduceerde Google ook

.