Zavřít reklamu

note3_iconNovember bol nabitý množstvom kvalitných titulov, ktoré na Google Play prekvitali v počtoch stiahnutí a pozitívnych reakcii zo strany bežných hráčov.  Hľadieť na kopu kvalitného obsahu rôznych žánrov, predposledný mesiac v roku jednoznačne nesklamal a v hernom priemysle spravil značný progres. Prebehnite si výberom desiatich titulov, ktoré podľa pocketgameru stoja za stiahnutie.

Rayman Fiesta Run – zakúpiť na Google Play Store

Obľúbený titul, ktorý upúta snáď každého hráča, po dobrodružstve z fantazíjnej džungle  Rayman Jungle Run pokračuje v sérii neustáleho utekania, pričom nás tentoraz zavedie do ešte viac podivného sveta vytvoreného na myšlienke štyroch elementov sveta. Ubisoft novinku graficky poriadne napumpoval, pričom z titulu vyžaruje dávka kreslenej radosti a zábavy. Podstatou hrateľnosti sú detailne premyslené levely potrebné prebehnúť za čo najlepší čas a bez akejkoľvek ujmy neustále vysmiatej postavičky – Raymana.

rayman_fiesta_run

Ridiculous Fishing – zakúpiť na Google Play Store

Pokiaľ vás omrzelo klasické rybárčenie, prípadne túžite po menšom spestrení, odporúčame zakotviť pri plošinovke Ridiculous Fishing. Obrovský plusom titulu je pozoruhodný gameplay, ktorý pozostáva z troch fáz: spustenie háčika do čo najväčšej hĺbky, vyťahovanie spojené s naberaním rýb na háčik, no a najlepšia časť – zneškodňovanie úlovkov za pomoci všemožných zbraní.

Ridiculous(9)

Joe Dever’s Lone Wolf – zakúpiť na Google Play Store

Elitný bojovník zatrateného rádu ponúka akčný RPG zážitok aj na mobily a tablety. Autori sa inšpirovali iOS titulom Infinity Blade, pričom si možno všimnúť, že bolo prebratých aj viacero herných prvkov vrátane bojového systému a herného prostredia. Príbeh Lone Wolfa bol známy ešte pred samotným Skyrimom a celou sériou The Elder Scrolls, kedy spisovateľ Joe Dever vytvoril svet, na ktorom je aktuálna hra založená. Popri nutnosti logického premýšľania a prejavenia väčšej vážnosti zo strany hráča, titul sadne prevažne milovníkom rozprávkových adventúr s hlbokou myšlienkou príbehu.

lone_wolf_image

Neon Shadow – zakúpiť na Google Play Store

Novodobí developeri hľadajú veľkú inšpiráciu v top tituloch zajtrajškov, pričom zabúdajú na čaro klasických herných začiatkov, čo retro fajnšmekrov neustále znepokojuje. Hra Neon Shadow tvorí skvelý mix klasiky na štýl Doom a modernej „bum bác“ akcie z čoho sa odvíja skvelá zábava, ku ktorej patrí aj prítomnosť multiplayer módu. S otrepanou myšlienkou príbehu zachrániť celé ľudstvo titul trochu stráca na kvalite, no vo všetkom Cyber Punk rozruchu a množstve prestreliek aj zabudnete na vesmírne problémy.

ns

Football Manager Handheld 2014 – zakúpiť na Google Play Store

Najlepšie predávaný online simulátor obdržal bohatý update s prívlastkom 2014. V precíznom taktizovaní tentoraz futbalovým fanúšikom dopomôže vylepšená inteligencia a interface appky.

fm-2014-ipad-02

Ittle Dew – zakúpiť na Google Play Store

Moderná adventúra čerpajúca z populárnej Nintendo série – Zelda.  Mladému hráčovi ponúkne čarovný svet založený na plnení rôznych úloch v hravej forme, kde pôjde zväčša o rôzne chytáky, triky a mätúce zadania.

Ittle-Dew

Strata – zakúpiť na Google Play Store

V jednoduchosti je krása, čo pri Strate platí, no je dosť pravdepodobné, že sa popri hraní a riešení farebných kombinácii rýchlo zamotáte. Hra obdržala dve významné ocenenia v rámci herného dizajnu a najlepšieho 2D gameplayu v indie priemysle. Ide o naozaj originálnu myšlienku, ako si overiť vaše premýšľanie a rýchle reagovanie. Prvoradým faktorom je však zábava!

strata-ipad-01 (1)

Deadly Bullet – zakúpiť na Google Play Store

Túžili ste niekedy byť stredobodom akčnej prestrelky, pričom by vás nikdy nenapadlo, že by ste hrali v roli samotnej guľky z pištole? Smrteľná strela totižto ponúka hráčovi kontrolu nielen agresívnej postavy, ale aj vystrelenej strely. Pestrá idea dodáva hrateľnosti nový smer umožňujúci hráčovi čeliť novým výzvam a prekážkam z pohľadu malej guľky.

Bullet

Anomaly 2 – zakúpiť na Google Play Store

Titul nadväzuje na svojich predchodcov Anomaly Warzone Earth a Anomaly Korea so slušnými odporúčaniami zo strany fanúšikov. Druhé pokračovanie poskytne záujemcom tower defense žánru nové prvky single-playerovej kampane a predetailovaný mutiplayer mód. Novinky neminuli ani možnosť pretransformácie vlastných tankov do nezničiteľných laserových mašín, prípadne iných vymožeností.

anomaly_2_4

Skylanders Lost Islands – zakúpiť na Google Play Store

Kreatívna adventúra bola po vyše roku portnutá aj na Android, pričom ju autori sprístupnili pre hráčov zadarmo. Premyslenosť hry stojí za pozornosť a určite treba využiť príležitosť vybudovať si na opustenom ostrove kolóniu podivných kreatúr s vlastným podivným mestom. Podstata hry je založená na rankovaciom systéme, kde sa postupne z nuly dostávate vyššie, odomykáte nové položky a panujete svojej malebnej zemi.

skylanders_lost_islands12

 *Zdroj: pocketgamer.co.uk

 

 

Dnes nejčtenější

.