Zavřít reklamu

spotify-logo-primary-vertical-light-background-rgbNa svete existuje viac hudobných služieb, cez ktoré môžete počúvať akúkoľvek hudbu bez jej zakúpenia. Je však jasné, že Spotify je z nich tá najväčšia a najpopulárnejšia. Jeden z dôvodov bol aj ten, že Spotify bola jednou z prvých spoločností, ktoré ponúkali streamovaciu službu, v ktorej mal užívateľ neobmedzený prístup ku všetkej hudbe a to aj bez toho, aby za to museli užívatelia platiť. Spoločnosť Spotify cez víkend oznámila, že prekonala dva pôsobivé míľniky.

Spotify dosiahlo 10 miliónov platiacich používateľov a 40 miliónov aktívnych používateľov. A to v 56 rôznych krajinách po celom svete. Platiaci platia 6€ na mesiac a kedže je ich 10 miliónov, služba zarobí mesačne 60 miliónov €, čo predstavuje 720 miliónov € za rok a musí sa uznať, že to je naozaj veľa peňazí.

V oznámení taktiež ďakujú používateľom za dôveru; sú vďační za tisíce hudobníkov a za milióny používateľov, ktorí im pomohli dosiahnuť tento bod. Na oslávenie a tiež poďakovanie pre nás pripravili tento pekný obrázok, ktorý zhŕňa všetko dohromady. Ak ste Spotify ešte neskúsili, určite odporúčam sa na túto skvelú službu pozrieť.

spotify 40 million

Dnes nejčtenější

.