Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Ace 4 ikonaAko už zrejme viete, Samsung behom uplynulých dvoch dní predstavil päť nových zariadení. Kým včera sa novinky niesli v duchu očakávanej menšej vlajkovej lode Samsung Galaxy S5 mini, deň predtým sa novinky niesli v duchu low-cost. Spoločnosť v posledný júnový/červnový deň predstavila štyri low-cost telefóny, ku ktorým patrí Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy Young 2, Samsung Galaxy Core II a Samsung Galaxy Star 2. Teraz sa ukazuje, že na náš trh prídu zrejme tri zo štyroch modelov, s tým že model Star 2 u nás nebude dostupný.

Samozrejme, všetky telefóny si udržujú pomerne nízku cenu, keďže sa jedná o vstupné zariadenia do sveta smartfónov, ktoré svojim užívateľom ponúknu Android 4.4.2 KitKat, no neponúknu im tak silný hardvér, aby na telefóne mohli napríklad začať hrať hry s konzolovou grafikou.

Najlacnejší zo všetkých spomínaných smartfónov bude Samsung Galaxy Young 2, ktorý sa má začať predávať v Českej Republike za cenu iba 2 399,- Kč, respektíve na Slovensku za cenu do 99€. Telefón sa začne predávať na prelome júla/července a augusta/srpna. Ďalšie informácie a fotogalériu tohto zariadenia nájdete v tomto odkaze.

Ďalším zariadením, ktoré poputuje na náš trh už na konci júla/července 2014, je Samsung Galaxy Core II. Tento telefón ponúkne užívateľom väčší, 4.5-palcový displej a hardvér nižšej strednej triedy, za čo si Samsung hodlá účtovať 4 999,- Kč alebo 179€. Ďalšie informácie a fotogalériu tohto zariadenia nájdete v tomto odkaze.

Nakoniec bude k dispozícii nástupca zrejme najpopulárnejšieho low-cost modelu. Novinka, ktorou je Samsung Galaxy Ace 4, by sa mala začať predávať behom augusta/srpna 2014 s tým, že spoločnosť ho plánuje predávať za 5 399,- Kč s DPH alebo za 219€ na Slovensku. Ďalšie informácie a fotogalériu tohto zariadenia nájdete v tomto odkaze.

Samsung Galaxy Core 2

Související články

Dnes nejčtenější

.