Zavřít reklamu

samsung galaxy alphaŽe má Samsung v pláne predstaviť hotovú sériu imidžových telefónov, sme počuli už pred pár mesiacmi. Teraz sa však ukazuje, že to neboli len obyčajné slová a Samsung skutočne pracuje na sérii produktov, ktoré budú vychádzať z konceptu Galaxy Alpha. Ten je dokonca úplne prvým produktom z celej série a do budúcna môžeme očakávať hneď tri nové modely, vďaka čomu bude mať séria možno už tento rok 4 modely.

Aj keď dnes nie je celkom známe, ako sa budú zariadenia volať, už teraz máme prehľad o tom, čo ponúknu. Do obehu sa majú dostať modely s označeniami SM-A300, SM-A500 a SM-A700, pričom každý z nich bude predstavovať inú triedu produktu. Prekvapením pre tých, ktorí ostali sklamaní absenciou Full HD displeju u Galaxy Alpha je, že model A700 už bude obsahovať Full HD displej so zatiaľ neznámou uhlopriečkou. SM-A500 ponúkne opäť HD displej. Lacnejší model s označením SM-A300 pre zmenu ponúkne qHD displej, čiže displej s rozlíšením 960 × 540 bodov.

Za zmienku stojí, že telefóny zo série Galaxy A majú byť zamerané primárne na dizajn, než na hardvérové funkcie a tak je možné, že ani najvyšší model neponúkne high-end hardvér, aký ponúkne napríklad Galaxy Note 4. Majú tu však byť prítomné predné fotoaparáty s vyšším rozlíšením, než aké bolo prítomné doteraz a tak je možné, že Galaxy A ponúknu predné fotoaparáty s rozlíšením 3,7 megapixelu, presne tak ako Galaxy Note 4. Nakoniec, telefóny majú byť uvedené na trh behom 3. štvrťroku 2014, no nie je vylúčené ani to, že dôjde k ich odkladu.

samsung galaxy alpha

Související články

Dnes nejčtenější

.