Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note EdgeSamsung Galaxy Note Edge sa má podľa oficiálnych informácií predávať len vo vybraných krajinách a zdá sa, že Česká Republika bude jednou z nich! Ako som si totiž všimol pred malou chvíľou na stránke e-shopu Alza.cz, v jeho ponuke sa už teraz nachádza Galaxy Note Edge v dvoch farebných verziách, čiže v čiernej a bielej. Nanešťastie pre nás, u tohto revolučného telefónu sa nenachádzajú ceny a tak dnes ešte nemôžeme určiť, koľko budeme musieť za tento telefón zaplatiť.

Samotný Samsung Galaxy Note Edge je vo svojej podstate variantom Galaxy Note 4, ktorý vychádza z minuloročného konceptu „Youm“. Telefón disponuje zakriveným displejom na pravom boku, ktorý má všestranné využitie a zatiaľ čo na domovskej obrazovke slúži na rýchle odkazy, v aplikáciách poslúži ako panel s nástrojmi a v prípade že človek spí, sa mu na ňom objavia notifikácie a hodiny, zatiaľ čo celý displej bude čierny. Vzhľadom k tomu, že má ísť o telefón, ktorý vyjde len v obmedzenom množstve, je možné že bude celkom drahý a podarí sa ho vypredať celkom rýchlo.

Aktualizácia: Ako sme sa dozvedeli od nášho verného čitateľa Štefana, Alza.cz plánuje predávať Galaxy Note Edge za cenu 23 990,- Kč.

Samsung Galaxy Note Edge

*Zdroj: Alza.cz

Související články

Dnes nejčtenější

.