Zavřít reklamu

Sons Of AnarchySeriál Sons Of Anarchy od režiséra Kurta Suttera naneštěstí před měsícem po sedmi odvysílaných sezónách skončil, no jak říká motto připravované hry Sons Of Anarchy: The Prospect“, The Ride Continues“. Ta by v průběhu roku 2015 měla dorazit na mobilní zařízení a jak ukazuje nový trailer, nepochybně to bude pecka. Ježdění na chopperu, zbraně, drogy a mnoho dalšího, to můžeme očekávat od hry, kterou si zajisté nemálo fanoušků této svétoznámé série okamžitě po vydání oblíbí.

Hlavním cílem hry pak, jak již název napovídá, bude získat si plné členství v klubu a kompletní „3 patch“ vestu, kterou si i v reálných motorkářských klubech musí tzv. prospecti zasloužit. Jak se ale v nově odhaleném traileru hovoří, získání 3 patch vesty bude mít hráč pevně ve svých rukách a bude pouze na něm, jak se mu (ne)povede tohoto cíle dosáhnout.

Podle dostupných informací pak bude protagonista patřit k zatím nejmenovanému klubu, o Sons Of Anarchy jako takové by však jít údajně nemělo. Jednoho z vývojářů navíc prozradil, že mohou fanoušci očekávat napínavou dějovou linii, spoustu akce a rozhodnutí „života a smrti“. No, pro lepší představu doporučujeme zhlédnout zmíněný trailer, ten naleznete hned pod textem.

Dnes nejčtenější

.