Zavřít reklamu

Galaxy S6 edgeKdyž před dvěma lety vyšla pozlacená edice tehdejší vlajkové lodi Galaxy S4 a loni se tak stalo i s Galaxy S5, bylo by letos poněkud zvláštní, kdyby Galaxy S6 a Galaxy S6 edge v této luxusní edici představeny nebyly. Už i kvůli faktu, že tato dvě zařízení jsou, co se designu týče, na hodně vysoké úrovni. No toto břímě na sebe vzala vietnamská firma Karalux a je třeba říci, že se jí oba modely opravdu skvěle povedly.

Galaxy S6 a Galaxy S6 edge od Karaluxu jsou pozlaceny 24-karátovým zlatem. Konkrétně jsou pozlaceny „pouze“ boky zařízení a oblast okolo fotoaparátu, i díky tomu ale oba smartphony v této verzi vypadají opravdu luxusně. Zbytek zařízení nebylo možné pozlatit kvůli přítomnosti Gorilla Glass 4, kterým jsou Galaxy S6 a S6 edge pokryty i v klasické verzi. Na pozlacených částech je pak navíc ještě speciální neviditelný nanokryt, díky kterému nebude zlato na smartphonech korodovat.

Máte-li tedy někde bokem alespoň 35 000 Kč na nový smartphone, lze si pozlacený Galaxy S6 či Galaxy S6 edge od Karaluxu zakoupit na eBay na odkazu zde (zde pro GS6 edge), dokonce je k nim poskytnuta i akce v podobě dopravy zdarma, jež se bude bezpochyby hodit.

zlatý Galaxy S6 edge

zlatý Galaxy S6 edge

zlatý Galaxy S6

*Zdroj: mavang.vn

Související články

Dnes nejčtenější

.