Zavřít reklamu

V posledních dnech jsme již několikrát psali o finální podobě nové vlajkové lodě Galaxy S8, které bychom se s největší pravděpodobností měli dočkat až 29. března tohoto roku. Nadcházející generace „es-sedmičky“ tak nebude představena na letošním Mobile World Congressu, neboli MWC 2017.

I přes veškeré koncepty a uniklé fotografie, které jsme získali, jsme si nemohli být na 100 procent jisti, že se jedná o skutečnou finální podobu. O to se však postaral Evan Blass, který na svém Twitteru zveřejnil fotografii výsledného designu. Nyní se na internetu objevil další obrázek, a to přímo od zahraničního serveru Weibu. Ten na svém webu poukázal na 5,7palcový Samsung Galaxy S8 a 6,2palcový Samsung Galaxy S8 Plus. Oba modely budou vybaveny Super AMOLED displejem s rozlišením 1 440 x 2 560.

Zdá se, že modlitby fanoušků Samsungu nebyly vyslyšeny. Podle uniklé fotografie můžeme u nové vlajkové lodě očekávat čtečku otisků prstů, a to na zadní straně zařízení – bohužel. Jestliže se podíváte na obrázky níže zřetelněji, můžete vidět velký výřez na zadní straně telefonu. Znamená to tedy, že můžeme opět očekávat velký a kvalitně zpracovaný fotoaparát, který bude obohacen přisvětlovací LED diodou.

Oba telefony bude pohánět buď procesor Snapdragon 835, anebo SoC Exynos 8895 – to vše v závislosti na daném trhu. K dispozici také bude 4 GB a 6 GB operační paměť. Na zádech pak nalezneme 12megapixelový fotoaparát, na přední straně 5 MPx kameru. Očekávat také můžeme příchod nového USB-C portu či dokonce baterii o kapacitě 3 250 mAh.

Galaxy S7
Zdroj: Redakce Android Magazine

Galaxy S8
Zdroj: Redakce Android Magazine

Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější