Zavřít reklamu

Samsung představuje iniciativu pod názvem Pilot Season, v rámci které přináší na platformu Gear VR exkluzivní epizodický obsah. Iniciativa přinese do služby Samsung VR Video originální epizodický obsah s virtuální realitou. Program je součástí úsilí Samsungu přinést do své platformy více interaktivního obsahu s podporou VR.

Prostřednictvím programu Pilot Season poskytla společnost granty vybraným nezávislým tvůrcům, kteří vytvořili originální epizody ve VR. Samsung tvůrcům dokonce poskytl i profesionální 360stupňovou kameru, která disponuje 17 kamerami. Zařízení dokáže jak nahrávat, tak i živě vysílat. Podporuje navíc kalibraci v reálném čase či možnosti barevných a světelných korekcí.

Pilotní epizody všech šesti sérií vyvinutých v rámci iniciativy Pilot Season jsou nyní k dispozici přes Samsung VR Video na Gear VR. Jestliže tedy headset vlastníte, přístup ke službě Samsung VR Video získáte přes obchod Oculus. Epizody najdete v sekci Featured.

Série pokrývají různá témata, například se můžete podívat, jak se mění způsob, jakým se díváte na svět. Jestliže chcete mít přístup k epizodám, potřebujete telefon od Samsungu, který je kompatibilní s Gear VR.  

Samsung Gear VR FB

Související články

Dnes nejčtenější

.