Zavřít reklamu

Ačkoliv nepřinesly letošní vlajkové lodě od Samsungu žádné obří upgrady, jelikož u nich jihokorejský gigant vsadil spíše na evoluci loňského modelu, porodní bolesti se jim přeci jen nevyhnuly. Potíže se však netýkají vylepšení, které Galaxy S9 přinesly, ale věci, kterou disponují telefony již od nepaměti – volání. 

Někteří majitelé nových Galaxy S9 si začali v minulosti stěžovat na to, že při hovorech se chová jejich smartphone nestandardně, jelikož se při telefonování ztrácí zvuk či hovor zcela vypadne. To by se ale samozřejmě stávat nemělo, čehož si je Samsung moc dobře vědom a proto se snaží tento problém rychle vyřešit. 

Do světa již proto vypustil aktualizaci s čísly G960FXXU1ARD4 a G965FXXU1ARD4 pro oba modely, kterými by měl tento problém opravit. Aktualizaci vypouští pozvolna v různých zemích a jak už tomu tak u něj bývá, je velmi těžké říci, kdy se mu aktualizací podaří pokrýt celý svět. Jelikož však updatem řeší poměrně závažný problém, kvůli kterému je mimochodem i soudně popotahován, dá se očekávat, že se Jihokorejci vynasnaží rozšiřovat update co nejrychleji. 

Pokud se tedy s problémy při hovorech potýkáte i vy, nezoufejte. Aktualizace je totiž již na cestě a je možné, že dorazí každou chvílí. Snad se skrze ní tedy skutečně podaří tento problém vymýtit. 

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.