Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytrá domácnost je v posledních letech neustále na vzestupu a mezi ty nejpopulárnější chytré doplňky patří jednoznačně žárovky. V případě, že si chcete svůj byt či dům začít rozšiřovat o chytrá zařízení, ale pro začátek byste raději sáhli jen po levné drobnosti, abyste si mohli její benefity vyzkoušet, pak jste na správném místě. Přinášíme vám tip na novou chytrou žárovku Excalvan, která s naším slevovým kupónem vychází v přepočtu jen na 298 Kč.

Žárovku Excalvan stačí jednoduše spárovat přes Wi-Fi se svým smartphonem a poté ji již můžete například z postele ovládat přímo z telefonu, konkrétně skrze aplikaci Smart Life, která je dostupná na Android a iOS. Kromě toho lze žárovku ovládat i skrze chytré reproduktory od Amazonu a Googlu. Můžete si měnit barvu podsvícení v místnosti dle vaší nálady – na výběr je 16 milionů barevných odstínů ze spektra RGBW a kromě toho lze určovat i intenzitu svícení a teplotu světla od 2600 do 6500 K. Navíc ji lze nastavit i automatické zapínání/vypínání ve stanovený čas.

Při běžném používání vydrží žárovka okolo 20 000 hodin. Zároveň disponuje paticí E27, tedy klasickým závitem, který sedí do každého světla. Výhodou je i podpora chytrých asistentů Amazon Alexa a Google Assistant, díky kterým můžete žárovku ovládat hlasovými povely. Samozřejmostí je také úspora energie, kdy je žárovka až o 83 % úspornější ve srovnání s klasickou 60W žárovkou, přičemž ale Yeelight má stejný výkon.

Poštovné vychází na $1 (21 Kč). Daň ani clo při přepravě neplatíte.

Specifikace:

rozměry: 11,5 × 6,5 cm
konektivita: Wi-Fi
patice/závit: E27
podpora barevného spektra: RGB+W
životnost 25 000 hod.
výkon: 7W
teplota světla: 2600 – 6500 K
Bezdrátové spojení: Wi-Fi 2,4 GHz
bezdrátový standard: IEEE 802.11 b/g/n

Chytra zarovka Excelvan FB

Dnes nejčtenější

.