Zavřít reklamu

Samsung vylepšuje prémiový servis svých vlajkových telefonů Galaxy S7, S7+, S8, S8+, S9, S9+ a Note 8. Zákazník nově v případě mimozáruční opravy nemusí cestovat do servisu, ale může zavolat na infolinku Moje Galaxy a domluvit si vyzvednutí telefonu doma, v kanceláři či na chatě – zkrátka kdekoliv.

Pokud se zákazníkovi podaří na telefonu způsobit vadu, na kterou se nevztahuje záruka (rozbitý displej displej), může zavolat na Moje Galaxy infolinku 800 66 53 77 (sk – 0800 66 53 77) a domluvit si vyzvednutí smartphonu kdekoli na území České republiky. Na setkání předá zákazník řidiči svůj telefon a řidič pak zapůjčí po dobu opravy náhradní telefon z prémiové řady S či Note (dle dostupnosti). Za telefon se zákazník zaručí částkou podle typu telefonu od 8 000 do 14 000 Kč (330 – 550 eur), která mu bude do doby navrácení zablokována na jeho platební kartě.

Ihned poté, co bude telefon opraven, kontaktuje dispečer ze služby Moje Galaxy zákazníka a domluví se s ním na předání opraveného a vyzvednutí zapůjčeného přístroje. Cena tohoto prémiového servisu je v případě mimozáručních oprav 299 Kč v České republice a 16 € na Slovensku. V případě, že zákazník nebude u mimozáruční opravy souhlasit po zaslání cenové kalkulace s opravou – tedy k opravě z důvodu rozhodnutí zákazníka nedojde, zaplatí navíc 198 Kč v ČR a 7,50 eur v SR za provedenou inspekci – tedy diagnostiku a zjištění závady. U záručních oprav nadále platí, že je služba Moje Galaxy zcela zdarma.

Galaxy s8 teardown

Dnes nejčtenější

.