Zavřít reklamu

Podle nejnovějších informací představí Samsung ještě tento měsíc čtveřici nových telefonů řady Galaxy J. Ačkoli půjde o levné smartphony nižší třídy, i přesto se pochlubí Infinity displejem, tedy panelem s minimální okolními rámečky, kterými disponují loňské a letošní vlajkové modely jihokorejské společnosti. Samsung tak chce zákazníkům nabídnou atraktivní a zároveň levné smartphony, které by měly přímo konkurovat čínskému Xiaomi.

Jednou z novinek telefonů by měl být S Bike režim, který vypne veškeré notifikace v momentě, kdy uživatel pojede na kole. Dalším zajímavostí by měl být tzv. Ultra Data Savings režim, který s výjimkou šesti vybraných aplikací zakáže všem ostatním automatické stahování na pozadí, tedy v momentě, kdy nejsou zapnuté. Tímto režimem chce společnost zaujmout především na rozvojovích trzích, jako je Čína, kde aktuálně vládne právě Xiaomi. Všechny čtyři nové telefony by se měly také pochlubit technologií Turbo Speed, která zajišťuje lepší optimalizaci a rychlejší otevírání aplikací a plynulejší multitasking.

Indie je v současné době druhý největší trh s telefony na světě, a tak není divu, že je nesmírně důležitý i pro Samsung. Společnost na něm vládla až do konce roku 2017, ale nedávno převzalo pomyslné královské žezlo Xiaomi, které tamní zákazníky oslovilo hlavně svými levnými a výkonnými telefony. Jihokorejci proto minulý měsíc představili Galaxy J7 Duo, který má svým duálním fotoaparátem (13MP + 5MP) a cenou v přepočtu 5 400 Kč konkurovat smartphonu Xiaomi Redmi Note 5 Pro.

galaxy j7 duo fb

Související články

Dnes nejčtenější

.