Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech se spekuluje o tom, jaký přístroj jihokorejský gigant představí pod označením SM-G885. Zpočátku se předpokládalo, že se jedná o high-endový model Galaxy S9+ s designem iPhonu, ovšem nakonec se ukázalo, že specifikace jsou podobné, jako mají smartphony střední třídy. Podle posledních informací se bude jednat o upgrade Galaxy A8+ (2018), který by se měl jmenovat Galaxy A8 Star.

Galaxy A8 Star dostane podporu Bluetooth 5.0

Zařízení se tentokrát objevilo na stránkách Bluetooth SIG, přičemž společnost mluví o zařízení jako o Galaxy A Star. Certifikace Bluetooth potvrzuje, že model SM-G885 skutečně bude zařízení série Galaxy A, prozatím však není jasné, zda se tedy bude jednat o Galaxy A Star či o Galaxy A8 Star. Jedinou novinkou, kterou certifikace prozradila, je, že přístroj dostane podporu Bluetooth 5.0, jinak se nic zajímavého o zařízení neobjevilo.

Zpočátku se předpokládalo, že Galaxy A8 Star bude dostupný pouze na čínském trhu, nicméně podle certifikací spatří světlo světa i mezinárodní varianty, a tak se bude přístroj prodávat i mimo čínský trh. Z dřívějších zpráv ještě víme, že Galaxy A8 Star bude mít 6,3palcový FHD+ Infinity displej, baterii s kapacitou 3 700 mAh, procesor Exynos 7885 a 4 či 6 GB RAM.

samsung fb

Dnes nejčtenější

.