Zavřít reklamu

Majitelé Galaxy Tab S3 se mohou pomalu začít radovat. Samsung totiž dnes pro svůj tablet vydal aktualizaci na nový Android 8.0 Oreo. Zatím tak učinil jen ve Velké Británii, každopádně i to je pro majitele zmíněných tabletů pozitivní zpráva, jelikož aktualizace se v brzké době rozšíří i na další trhy. Galaxy Tab S3 je tak teprve druhým zařízením od Samsungu, které obdrželo update na Android Oreo – před dvěma týdny se „osmičkového“ Androidu dočkal Galaxy S7.

Aktualizace nese označení T820XXU1BRE2 a přináší nejenom dubnový balíček plný bezpečnostních oprav, ale také několik novinek. V první řadě dostává tablet rozhraní Samsung Experience 9.0 a všechny s ním spojené funkce, které si mohli užívat i majitelé smartphonů Galaxy S8 s Note8. Jednou z těch nejzajímavější novinek je, že po updatu bude Tab S3 podporovat technologii prostorového zvuku Dolby Atmos.

Aktualizace je mimo jiné ke stažení zde. Jedná se však o verzi pro Wi-Fi modely tabletu pocházející z anglického trhu. V České republice by se update mohl objevit v řádu několika dnů až týdnů a bude ke stažení klasicky skrze OTA, tedy přes nastavení tabletu.

samsung-galaxy-tab-s3-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.