Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už chcete zhubnout nebo si zkrátka jen hlídat určité hodnoty a tím i svoji postavu, ve všech případech se vám vyplatí pořídit si chytrou váhu. Právě jednu takovou od Xiaomi, kterou dokonce můžete spárovat i se svým telefonem, si dnes představíme a rovnou vám na ni nabídneme slevový kupón, který je dostupný pouze pro naše čtenáře.

Chytrá váha Xiaomi Mi Scale zaujme nejenom nízkou cenou, ale hlavně také několika zajímavými funkcemi. Váha totiž využívá pokročilou technologii BIA a elektrodu z nerezové oceli, která přesně a rychle změří vaši hmotnost. Mi Scale zvládá měřit až 10 různých údajů o těle, a to včetně klasické hmotnosti, kostní hmotu, obsah vody v těle, svalovou hmotu, obsah tuku, hladinu viscerálního tuku a další. Naměřená data si můžete nechat zobrazit přímo na skrytém LED displeji váhy, nebo si je přehledně procházet v aplikaci na svém smartphonu. Váha dokáže rozlišit až 16 různých osob a rozdělit jejich naměřené údaje.

Váha Mi Scale je vyrobena z tvrzeného mléčného skla a může se pochlubit ultratenkým tělem 14,75 mm. Část těla je z ABS materiál, který je trvanlivý, tvrdý, ale ne ostrý, a odolný proti korozi. Nosnost sahá k hodnotě 150 kg, přičemž měření je skutečně přesné, jen s minimálními odchylkami. Pro chod váhy je potřeba použít 4x AAA baterie, které nejsou součástí balení.

Poštovné do České republiky vychází na 155 korun a zboží byste měli mít doma do 18 pracovních dnů. Daň ani clo při přepravě platit nebudete, Gearbest uhradí poplatky za vás.

Chytra vaha Xiaomi FB

Související články

Dnes nejčtenější

.