Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes si představíme základní tablet iPlay 8, jehož hlavní přednosti spočívají ve výbavě a hlavně v ceně.

ALLDOCUBE iPlay 8 je tablet vybavený IPS displejem o uhlopříčce 7,85 palců, s rozlišením 1024 x 768 pixelů a poměrem stran 4:3. Mozek zařízení tvoří čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz, kterému sekunduje 1 GB RAM. Pro fotografie, videa a další data je pak připraveno 16GB úložiště, které lze rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 128 GB.

Tablet je určený především na sledování filmů, seriálů a procházení internetu, a tak je vybaven Dual Band Wi-Fi (2,4GHz / 5,0GHz) s podporou sítí 802.11a/b/g/n. Připraveny jsou i dva fotoaparáty – přední s rozlišením 0,3 MPx dostačující pro videohovory a zadní 2-megapixelový pro základní fotografie.

Za zmínku stojí, že tablet disponuje Micro USB a Micro HDMI konektory, 3,5mm jackem pro sluchátka, 3600mAh baterií a je poháněn systémem Android 6.0 (nechybí podpora češtiny). Šikovná je i jeho velikost, kdy jej díky rozměrům 9.50 x 13.60 x 0.80 cm můžete držet v jedné ruce. Podobně chválihodná je také hmotnost 338 gramů. Nejlákavější je ale cena, kdy tablet vychází v přepočtu pouze na 1 159 Kč.

Pokud necháte zvolený český sklad (G-W-5), pak nebudete muset platit daň ani clo. Poštovné skrze PPL vychází na symbolické 4 koruny a zboží budete mít doma do 1-2 pracovních dnů.

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

ALLDOCUBE iPlay 8 FB

Dnes nejčtenější

.