Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony se v poslední době těší opravdu čím dál větši popularitě. S příchodem iPhonů 8, 8 Plus a X přišlo bezdrátové nabíjení pro produkty od společnosti Apple. Bezdrátové nabíjení jeho největší konkurence zavedla u svých mobilních telefonů již mnohem dříve, ovšem až s příchodem iPhonu 8 se výrobci bezdrátových nabíječek opřeli do výroby pořádně.

Jaké jsou výhody a nevýhody bezdrátového nabíjení?

Výhody bezdrátového nabíjení:

Výhodou bezdrátové nabíjení je jednoznačně jednoduchost, kterou můžete Váš mobilní telefon nabíjet. Stačí pouze položit telefon na podložku. Nemusíte tak hledat žádný kabel a neustále telefon připojovat a odpojovat. Při tomto nabíjení také nehrozí nechtěné zavazení o nabíjecí kabel a následné shození telefonu ze stolu. Takto nešikovně si shodil telefon na zem snad každý z nás.

Nevýhody bezdrátového nabíjení:

Při položení mobilního telefonu na podložku si víceméně znemožníte telefon používat. Osobně používám bezdrátové nabíjení u iPhonu 8 Plus a pokud položím iPhone na podložku, snažím se více k práci používat MacBook. Při zvednutí telefonu z podložky by totiž došlo k přerušení nabíjení. Na druhou stranu je to i malou výhodou, protože mě bezdrátové nabíjení odrazuje od prokrastinace a používání telefonu při práci.

Tři bezdrátové nabíječky pro Váš  mobilní telefon

Plastová bezdrátová nabíječka 8W – Černá

Plastová nabíječka v černém provedení, která je velice tenká a lehká. Součástí balení jsou také dva USB porty pro připojení dalších zařízení. Součástí balení je také propojovací kabel pro připojení bezdrátové nabíječky do zásuvky či počítače.

bezdratova nabijecka plastova SM

Skleněnoplastová bezdrátová nabíječka 8W – Černá

Skleněnoplastové provedení nabíječky v černém provedení, která je ideální bezdrátovou nabíječkou i na pracovní stůl. Na spodní straně bezdrátové nabíječky jsou protiskluzové podložky, aby nabíječka lépe držela na povrchu stolu.

bezdratova nabijecka sklenenoplastova SM

Bezdrátová nabíječka Nilkin Mini 10W – Černá

Velice kvalitní a značková bezdrátová nabíječka Nilkin Mini 10W, která podporuje rychlonabíjení (10W) mobilního telefonu. Bezdrátová nabíječka je jednoznačně nejmenší z těchto 3 zmiňovaných bezdrátových nabíječek. Nechybí také nabíjecí kabel a protiskluzový povrch na horní straně bezdrátové nabíječky.

Bezdratova nabijecka nilkin SM

Kde je možné bezdrátové nabíječky zakoupit?

Všechny tři zmiňované nabíječky můžete zakoupit na prodejně Tvrzenýsklo.cz, nebo na eshopu pomocí následujícího odkazu. Navíc je pro čtenáře Samsung magazínu připravený speciální slevový kód, díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku. Bezdrátové nabíječky tak můžete zakoupit již od 319 korun! 

Nejen bezdrátové nabíječky, ale i další produkty naleznete skladem na kamenné prodejně na adrese: Ostrovského 32, Praha 5.

Bezdratove nabijecky Tvrzenysklo
Samsung Galaxy S8 wireless charging FB

Dnes nejčtenější

.