Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ze současné široké nabídky chytrých hodinek může být těžké si vybrat. Rozhodování vám usnadníme nabídkou novinky v podobě hodinek NO.1 F13 se skvělým designem a spoustou báječných a užitečných funkcí.

Chytré hodinky NO.1 F13 disponují kromě krokoměru a měřiče srdečního tepu také funkcí měření vzdálenosti, rychlosti či spálených kalorií, takže je uvítají všichni, kteří mají rádi sport a zdravý životní styl. Kromě toho si můžete na hodinkách nastavit upozornění na příchozí telefonní hovor či textovou zprávu, notifikace z aplikací Facebook, Whatsapp a další, stejně jako upozornění na příliš dlouhou dobu sezení. S pomocí chytrých hodinek F13 můžete snadno monitorovat váš spánek a nastavit si probuzení prostřednictvím vibrací. Hodinky se vyznačují odolností třídy IP68 a disponují Bluetooth konektivitou. Mají kulatý ciferník s dotykovým displejem o úhlopříčce 1 palce, energii hodinkám dodává baterie o kapacitě 350 mAh.

NO.1 F13 můžete zakoupit na webu GearBest za akční zaváděcí cenu 598 korun. Zároveň ale každý den od 25. června do 2. července startuje v 11:00 akce, kdy prvních 10 nejrychlejších může hodinky zakoupit za pouhých 310 Kč. Aktuálně můžete taktéž využít speciální Mid-Year slevy, v rámci kterých je možné zakoupit nejrůznější produkty za nízké ceny.

NO.1 F13 smart watch FB

Související články

Dnes nejčtenější

.