Zavřít reklamu

Samsung má v poslední době plné ruce práce se získáváním potřebných certifikací pro produkty, které by rád světu ukázal v následujících měsících. Poté, co si v USA před pár dny certifikoval Galaxy Note 9 a Galaxy Tab S4, pak nyní získal certifikaci pro své chystané smartwatch Gear S4 pro evropský trh prostřednictvím ECC. Díky tomuto kroku je tak prakticky jasné, že jsou hodinky připraveny a již brzy se mohou objevit na zápěstí prvních majitelů.

Přestože z certifikátu, který hodinky od ECC dostaly, nic nevyčteme, v minulých týdnech jsme se o nich dozvěděli poměrně zajímavé věci. Krom toho, že by mohly dostat zcela nový název, by totiž měly přinést i výrazně větší baterii, díky které by se rapidně zvýšila jejich výdrž. Je tedy možné, že se Samsungu podařilo výrazně zmenšit všechny vnitřní komponenty, které by vsazení větší baterie umožnily. Krom toho se spekuluje i nad příchodem LTE verze hodinek a výrazného zlepšení v oblasti sledování spánku a životních funkcí. Hodinky by měly dorazit ve dvou velikostních verzích, díky čemuž by mohly v tomto ohledu konkurovat Apple Watch Series 4. Očekává se i příchod robustnější a odolnější varianty Frontier.

V tuto chvíli není zcela jasné, kdy nám Samsung hodinky ukáže poprvé. V úvahu totiž připadají hned dvě varianty. Dočkat bychom se jich mohli již při představení nového Galaxy Note9, které proběhne 9. srpna v New Yorku, či na veletrhu IFA 2018 na konci srpna, kde by se měl představit naopak tablet Galaxy S4. Nechme se tedy překvapit, pro jaký termín se Samsung nakonec rozhodne. 

samsung-gear-s4-fb

Dnes nejčtenější

.