Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nový port USB-C se v posledních letech rozšiřuje nejenom na poli počítačů, ale především pak u smartphonů. Samsung není výjimkou a jeho vlajkové modely disponují portem USB Type-C už druhou generaci. Spolu s tím se však uživatelé setkávají s problémem, že každé jejich zařízení je potřeba nabíjet jiným kabelem a například na cesty tak s sebou musí brát minimálně dva různé druhy. Naštěstí ale vzniklo speciální příslušenství, které sjednocuje tři různé porty do jednoho kabelu, a přitom není drahé.

Bend 3v1 je speciální kabel disponující porty USB-C, micro-USB a Lightning pro napájení produktů od Applu. Díky tomu tak s jediným kabelem můžete nabíjet až tři zařízení současně. Zároveň se s ním ale vyhnete případným problémům a budete mít k dispozici vždy potřebný port. Kabel je navíc velmi odolný, jelikož je vyrobený z pleteného nylonu, díky čemuž vydrží zátěž a nezamotává se. Koncovky konektorů jsou z kvalitní slitiny hliníku a zaujme i jejich tvar do písmene L, díky čemuž jsou ještě odolnější a pohodlnější při používání telefonu/tabletu během nabíjení. Potěší i podpora rychlého nabíjení nebo ochrana proti poškození baterie zařízení. Celková délka kabelu činí 1,5 metru, přičemž od bodu rozdělení jsou všechny tři kabely dlouhé 50 centimetrů.

Doručení do ČR skrze neregistrovanou dopravu vychází v přepočtu na 12 korun. Doporučujeme však využít registrovanou variantu dopravy. Daň ani clo vzhledem k ceně platit nebudete.

Bend 3v1 FB

Dnes nejčtenější

.