Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Magnetický konektor je užitečný v mnoha ohledech, ale bohužel společnosti jako Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi a další je u svých smartphonů nikdy oficiálně nepoužili a ani do budoucna se s ním nepočítá, i přestože by si jej spousta uživatelů přála. Naštěstí však existují alternativy od výrobců příslušenství a jedním takovým je Moizen M4, který navíc vychází jen na pár korun.

Moizen M4 je odolný nabíjecí a datový kabel, který je na jedné straně osazen klasickým USB konektorem, na straně druhé však nabízí speciální magnetický konektor s Lightning nebo microUSB koncovkou. S kabelem totiž dostanete obě koncovky a je jen na vás, zda budete používat jednu, druhou nebo obě dvě. Koncovku stačí zasunout do portu telefonu či tabletu a kabel pak kdykoli jednoduše připojit pomocí magnetu. Moizen M4 je vhodný zejména pro použití v autě, jelikož kabel můžete k telefonu snadno připojit jen jednou rukou. Potěší také podpora rychlého nabíjení, délka jeden metr a celková odolnost kabelu díky použití kvalitního nylonu a hliníkové nerezové slitiny.

Daň ani clo neplatíte. Poštovné skrze neregistrovanou dopravu vychází na 12 korun, doporučujeme však využít Registered Air Mail.

Magnetic microUSB cable FB

Související články

Dnes nejčtenější

.