Zavřít reklamu

V minulých letech se stalo již nepsaným pravidlem, že po vydání nových vlajkových lodí z řady Galaxy S dorazil za pár dní i model Active. Ten měl zaujmout především svou vysokou odolností v kombinaci s designem a výkonem nejnovějších vlajkových lodí. Není se tak čemu divit, že se těšil u různých dobrodruhů či lidí, kteří zkrátka potřebovali špičkový a zároveň odolný telefon, slušné oblibě. Vypadá to ale, že letošek bude právě pro tuto sortu lidí zklamáním. Model Galaxy S9 Active totiž ne a ne dorazit. 

Modely Galaxy S6 Active a S7 Active se dočkaly představení v červnu roku 2015 a 2016, model S5 Active pak dorazil dokonce o měsíc dříve. Loňský Galaxy S8 Active se v USA objevil na začátku srpna. Všechny tyto modely byly navíc uvedeny na trh před představením modelu Note, což si však Samsung již letos odbyl. K dispozici však nemáme ani rendery a žádné další informace o tom, že by tento model Samsung alespoň pro určité země chystal. Budoucnost této série je tak v nedohlednu.

Samsung Galaxy S8 Active: 

Důvodů, proč se Samsung mohl k nevydání “aktivního” S9 rozhodnout, je hned několik. Přesvědčit jej mohly například nižší prodeje tohoto modelu v minulých letech. Dalším důvodem by pak mohla být například nemožnost implementace větší baterie, kterou se předešlé modely též chlubily. Třetím a posledním důvodem může pak být zkrátka to, že S9 Active by se od S8 Active prakticky nelišil a tudíž nedávalo příliš smysl jej vyrábět – tím spíš, když je jeho cílová skupina poměrně malá. “Aktivního” modelu bychom se tak mohli dočkat až příští rok, kdy dorazí Galaxy S10. 

Galaxy S9 Active FB

Související články

Dnes nejčtenější

.