Zavřít reklamu

Tisková zpráva:Western Digital, globální společnost, která se zabývá ukládáním dat, zvýšila maximální kapacitu svých nejrozšířenějších mobilních flashdisků, které mimo jiné získaly několik ocenění, na 256 GB. Jedná se o produkty s názvem SanDisk iXpand. Tato nová flashka s vysokou kapacitou, která se vyrovná úložnému prostoru nynějších iPhonů a iPadů, umožňuje uživatelům fotit o mnoho více fotografií a nahrávat o mnoho více videí.

“Spotřebitelé využívají nejnovější technologie pro záznam fotografií a videí ve vysokém 4K rozlišení plnými doušky. Takové technologické pokroky si vyžadují větší úložiště. Spotřebitelé tak budou i nadále vyhledávat samostatná zařízení s vysokou kapacitou pro ukládání dat, aby byl jejich digitální život jednodušší,” řekl Neil Shah, ředitel výzkumu společnosti Counterpoint Research.

“Jelikož lidé na svých iPhonech pořizují stále více a více fotek a videí, někteří z nich je chtějí přesunout někam, kde budou v bezpečí,” řekl Dinesh Bahal, viceprezident pro vývoj produktů ze společnosti Western Digital. “Naším cílem je držet krok s těmito novými technologiemi tím, že nabízíme mobilní řešení pro ukládání dat, které pomáhá zákazníkům zachytit perfektní okamžiky bez obav, že by o ně přišli. Díky rozšířené kapacitě našich flashdisků pomáháme uživatelům jednoduše ukládat, sdílet, zálohovat a přenášet obsah bez omezení úložiště.”

SanDisk iXpand Flash Drive – extra úložiště pro váš iPhone

SanDisk iXpand Flash Driveje mobilní úložiště, které je vytvořeno tak, aby pomáhalo lidem rychle a snadno uvolnit místo na jejich iPhonu a iPadu. Tohle úložiště nyní nabízí kapacitu až 256 GB. Je vybaveno Lightning konektorem společně s USB 3.0, takže uživatelé mohou rychle a snadno přenášet videa a fotografie mezi iPhonem či iPadem a Macem nebo počítačem. Společně s flashkou dostanete také aplikaci, která mimo jiné získala ocenění, s názvem iXpand Drive– nově s přepracovaným designem a uživatelským prostředím. SanDisk iXpand Flash Drive umožňuje uživatelům automaticky zálohovat jejich knihovnu fotografií, obsah ze sociálních sítí, včetně fotografií z Facebooku a Instagramu a zároveň se přímo z aplikace iXpand Drive můžete dívat na videa, která máte na flashce uložena. Jednotka také disponuje šifrovacím softwarem – pomocí hesla si můžete jednoduše zašifrovat soubory. To znamená, že tak můžete jednoduše sdílet obsah bez starostí, že by se dostaly na povrch citlivá data.

Díky aktualizaci mohou také uživatelé obsah ze zařízení SanDisk iXpand Flash Drivepromítat přímo na svůj televizor pomocí Chromecastu a nebo Amazon Fire. Aplikace iXpand Drive je k dispozici zdarma v App Storu a automaticky se spustí tehdy, když ke svému iPhonu nebo iPadu připojíte SanDisk iXpand Flash Drive– to umožňuje přístup k obsahu uloženému na flashce a zároveň můžete jednoduše spravovat soubory.

ixpand-flash

Dnes nejčtenější

.