Zavřít reklamu

Tisková zpráva: S pomocí SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 si můžete usnadnit přenos obsahu z telefonu do počítače. Díky konektoru microUSB na jednom konci a konektoru USB 3.0 na druhém konci můžete velice snadno přesouvat obsah mezi vícero zařízeními – z vašeho smartphonu nebo Android tabletu do počítače, notebooku a nebo Macu a naopak. Konektor USB 3.0 je vysoce výkonný a samozřejmě je zpětně kompatibilní s USB 2.0.  Se správou souborů vám pak pomůže aplikace SanDisk Memory Zone pro Android, která je dostupná v Google Play.

Kompatibilní s OTG Android zařízeními

SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 je kompatibilní se smartphony a tablety Android a podporuje OTG (On-The-Go) USB.

Uvolněte paměť na vašem smartphonu a tabletu

Rychle uvolněte paměť na vašem Androidím smartphonu a nebo tabletu, což můžete ocenit například při fotografování mnoha fotografií, natáčení videa či podobných úkonů náročných na paměť.

Jednoduše přesouvejte obsah mezi počítačem a Android zařízeními

SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 umožňuje jednoduše přesouvat a sdílet soubory mezi zařízeními Android a počítači nebo notebooky. Vše je mimořádně jednoduché, rychlé a intuitivní.

Dva konektory – microUSB a USB 3.0

U produktu SanDisk Ultra Dual Drive m3.0 zaujme především zasunovacími konektory – microUSB i USB 3.0. USB 3.0 je vysoce výkonný a samozřejmě zpětně kompatibilní s USB 2.0. Díky zasunutí konektorů máte navíc jistotu, že tento produkt jen tak nepoškodíte.

Vysokorychlostní USB 3.0 pro super-rychlý přenos souborů až rychlostí 150 MB/s

Vysokorychlostní port USB 3.0 vám umožňuje přenášet všechny videa o mnoho rychleji, než standardní USB 2.0, a to rychlostí až 150 MB/s. Veškerá data tak budou přesunuta dříve, než byste řekli švec.

Aplikace SanDisk Memory Zone pro jednoduchou správu souborů

Aplikace SanDisk Memory Zone je k dispozici v Google Play. Pomocí této aplikace můžete jednoduše zobrazit, spravovat a zálohovat všechny soubory z paměti vašeho telefonu. Také si můžete nastavit automatické přenášení souborů, abyste ušetřili ještě více místa.

Více se o tomto produktů můžete dozvědět na stránkách výrobce.

ultra drive fb

Související články

Dnes nejčtenější

.