Zavřít reklamu

Samsung je ve světě známý tím, že se nebojí přidávat další barevné varianty svých produktů i několik měsíců po jejich oficiálním představení. V minulosti jsme se tak například dočkali příchodu krásného červeného kabátku na modely Galaxy S8 či několika limitovaných edicí u Note8. A podle uniklé tiskové fotografie to vypadá, že se další barevné varianty dočká již brzy i nový phablet Galaxy Note9. 

Na webu SlashLeaks který se dá označit za studnici všelijakých úniků chystaných produktů, se objevila fotografie modelu Galaxy Note9 v odstínu Arctic Silver – tedy arktické stříbrné. Nedávno představený tablet tak dostane kabátek, který můžeme znát již z modelu Galaxy S8, který se právě v této barevné variantě představil. Pokud jste si však začali na tuto barevnou variantu brousit zuby, ještě chvíli zadržte. Podle přispěvatele, který na portál únik nahrál, by se totiž mělo jednat o variantu pouze pro USA. Se stoprocentní jistotou to ale samozřejmě říci nelze.

samsung_galaxy_note_9_silver_nb453a

V tuto chvíli je těžké říci, kdy Samsung novou barevnou variantu své vlajkové lodi odhalí. Nicméně se dá očekávat, že příliš dlouho s tím vyčkávat nebude – tím spíš, když je na dnešní den naplánované představení nových iPhonů. Představení stříbrné varianty by tak mohl být jakýmsi pokus Samsungu strhnout pozornost svým směrem. Nechme se však překvapit. 

galaxy s9 silver

Dnes nejčtenější

.