Zavřít reklamu

To, o čem se v minulých týdnech spekulovalo, se konečně stalo skutečností. Samsung totiž oficiálně představil nový telefon Galaxy A7, který se může pyšnit hned třemi zadními fotoaparáty. Jedná se o smartphone střední třídy se 6” AMOLED displejem, osmijádrovým procesorem s taktem 2,2 GHz, až 6 GB RAM paměti, 3300 mAh baterií a 128 GB interním úložištěm, které lze rozšířit o paměťové karty. V telefonu pak samozřejmě běží Android Oreo. 

Co se pak týče samotných fotoaparátů, ty jsou na novém Galaxy A7 hned čtyři. Jeden, 24 MPx, naleznete na přední straně telefonu a zbylé tři paak na zádech. Primární objektiv má 24 MPx se clonou f/1,7, druhý se chlubí 5 MPx a clonou f/2,2 a třetí širokoúhlý nabízí 8 MPx a clonu f/ 2,4. Tento objektiv by měl být schopen zachytit zhruba 120 stupňové zorné pole. 

Díky kombinaci tří objektivů by měly být fotografie z nového smartphonu velmi kvalitní a to i za zhoršených světelných podmínek. Právě horší světlo totiž bývá pro spoustu telefonů hlavním kamenem úrazu, který by však měly tři objektivy jednou provždy vyřešit. 

Novinka by měla být podle dostupných informací určena pro evropský a americký trh. Na náš trh by měla dorazit zhruba v první polovině října. 

Samsung Galaxy A7 Gold FB
Samsung Galaxy A7 Gold FB

Související články

Dnes nejčtenější

.