Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest vám čas od času přinášíme nejrůznější akce. Dnes si představíme tablet Teclast Tbook 10S, který je zajímavý především tím, že kromě operačního systému Android na něm běží i Windows 10 a tudíž vám poslouží jako notebook.

Teclast Tbook 10S je vybavený 10,1″ IPS displejem. Mozek zařízení tvoří 4-jádrový procesor Intel Cherry Trail s taktem 1,44 GHz, kterému sekunduje RAM o velikosti 4 GB. O zpracování obrazu videí a grafiky her se pak stará grafický procesor Intel HD Graphics osmé generace. Pro fotografie, videa a další data je pak připraveno 64GB úložiště. Baterie čítá kapacitu 6 000 mAh.

Ve výbavě je micro-USB, 3,5mm jack pro sluchátka i čtečka karet. K tabletu je možné připojit klávesnici, jež je součástí balení a která navíc disponuje klasickým USB-A portem. Tablet je poháněn systémem Android 5.1, avšak kdykoli se lze přepnou na plnohodnotný Windows 10 a využívat tak zařízení jako klasický notebook.

Teclast Tbook 10S tablet notebook

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.