Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je tomu jen pár měsíců, co technologický gigant Xiaomi představil třetí verzi svého nevídaně populárního náramku Xiaomi Mi Band. Ten oproti svému předchůdci nabízí hned několik nových funkcí a vy máte nyní možnost ho získat za zajímavou cenu.

Xiaomi Mi Band 3 představuje vylepšenou verzi svého předchůdce. Je obohacen o funkce, jako je odmítnutí hovoru, notifikace s předpovědí počasí nebo zcela nový barevný dotykový OLED displej s úhlopříčkou 0,78 palce a vyšším rozlišením 128 x 80 pixelů. I přes výrazně vylepšený displej zůstala zachována úctyhodná výdrž na jedno nabití. Kapacita baterie se zvýšila ze 70 mAh na 110 mAh, což by mělo stačit na chod náramku přes celých 20 dní. Vylepšení se dočkal i řemínek, jenž nyní sedí na ruce o poznání lépe. Zlepšila se také voděodolnost, kdy Xiaomi Mi Band 3 můžete potopit do hloubky až 50 metrů.

Všechny funkce, které uměla předchozí generace, zůstaly zachovány a některé byly dokonce vylepšeny. Funcke měření srdečního tepu a krokoměr by měly nyní zaznamenávat přesnější hodnoty. Stejně tak si můžete na displeji svého náramku přečíst text příchozích sms i upozornění aplikací. Pomocí již zmiňovaných gest si na dotykovém displeji nově můžete zobrazit také předpověď počasí na následující tři dny nebo prozvonit svůj telefon, pokud ho zrovna nemůžete najít.

Poštovné do České republiky skrze neregistrovanou dopravu je zcela zdarma. Doporučujeme však využít registrovanou dopravu za 23 Kč, kdy vám zboží dorazí domů za 15-28 pracovních dnů. Případně využijte přepravu zvanou „Priority Line“ za 56 Kč, kdy byste měli mít náramek doma o něco dříve. Daň ani clo nebudete nuceni při přepravě platit.

Xiaomi Mi Band 3 FB
Xiaomi Mi Band 3 FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.