Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V posledních letech si řidiči do svých vozů stále častěji pořizují kamery, které nahrávají jejich jízdu. Nahrávka totiž může posloužit jako důkazní materiál v případě nehody nebo přestupku. Jednu takovou šikovnou malou kamerku do interiéru vozu má v nabídce i společnost Xiaomi a právě na ni tu dnes máme zajímavou slevu.

Kamera Xiaomi 70mai je schopna zaznamenávat video v rozlišení 1080p (Full HD, 1920 x 1080) při 30 fps. Její výhodou je širokoúhlý záběr 130 stupňů, který uplatníte především při záznamu jízdy.  Potěší také přítomnost mikrofonu a reproduktoru, díky čemuž je kamerka schopná zaznamenávat kromě obrazu také zvuk. Tím největším benefitem budou ale pro mnohé její malé rozměry a možnost ji snadno přichytit k čelnímu sklu.

Tím ale ani zdaleka výčet pozitiv nekončí. Xiaomi 70mai je totiž schopna bezdrátově přenášet v reálném čase nahrávaný obsah přímo do aplikace v telefonu. Všechny pořízené videa a fotografie je tak možné rychle sdílet například na YouTube nebo přátelům. Potěší také funkce umožňující ovládání hlasem, kdy můžete během jízdy povely aktivovat například nahrávání, pořídit fotografii nebo například deaktivovat zaznamenávání zvuků.

Velkou výhodou kamery je funkce nočního vidění díky kvalitnímu obrazovému senzoru od Sony. Šikovná je i funkce automatického nahrávání v krizových situacích. Samozřejmostí je pak podpora paměťových karet (až 64 GB), avšak úložiště se šetří i tzv. nahráváním do smyčky, kdy se přehraje nejstarší záznam tím nejnovějším. V balení dostanete kromě kamerky i napájecí kabel, adaptér do zapalovače a držák na sklo.

Skrze Registered Air Mail je doprava do České republiky zcela zdarma a zboží vám dorazí do 15-28 pracovních dnů. Při přepravě nebudete platit daň ani clo.

Kamera do auta Xiaomi 70mai

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.