Zavřít reklamu

K ochraně našich iPhonů používá valná většina z nás speciální kryty. Těch je na trhu opravdu obrovské množství, díky čemuž si takřka každý svého favorita vybere. Co když ale zrovna vám do oka žádný z nabízených krytů nepadl či se zkrátka chcete jen odlišit a mít na telefonu něco originálního a zároveň osobního? Přesně vy byste mohli určitě ocenit možnost vytvořit si kryt s vlastním designem. Pusťme se tedy na to.

Výrobou krytů s vlastním designem se zabývá firma Student-eShop.cz s.r.o provozující portál Picasee.cz. A právě na ten budou naše kroky směřovat. Svůj vysněný kryt totiž zvládnete vytvořit z pohodlí domova za pár minut právě přes něj. Jakmile na web Picasee zavítáte, zvolíte v nabídce možnost “Vlastní design obalu”. Poté následuje volba výrobce vašeho smartphonu, přičemž krom iPhonů můžete vlastní kryt vyrobit i pro některé modely od Huawei, Honoru, Xiaomi či Samsungu. Vraťme se ale k samotné tvorbě. Po zvolení výrobce vašeho smartphonu vám portál nabídne seznam s modely, ze kterého si vyberete ten, pro který chcete kryt vyrobit.

Vybírejte s rozvahou

Po zvolení modelu přijde na řadu volba materiálu, ze kterého bude kryt vyroben. Vybírat tu můžete ze silikonového průhledného obalu, plastového průhledného či plastového černého a do budoucna přibudou i černé a mléčné silikonové obaly. Cena všech typů obalů je 299 korun a je v ní zahrnut i samotný design, rozhodně se tedy dá označit za velmi příznivou. Při výběru typu krytu dejte především na své osobní preference. Pokud se vám tedy drží lépe v ruce plast než silikon, rozhodně vybírejte z černé či průhledné verze. Ty se pak budou mezi sebou lišit jen v tom, že buď skryjí, nebo odhalí boky vašeho telefonu. Záda krytu však bude v obou případech zdobit stejný design – čili ten, který si vyberete.

Po zvolení typu obalu již následuje samotná tvorba designu, která je velmi jednoduchá a zabere vám jen několik málo vteřin. Po kliknutí na možnost “Vytvořit design” jste totiž přesměrováni do editoru, do kterého přes červený obdélník nahrajete dle pokynů váš design – pravděpodobně tedy fotografii či obrázek. Ten se následně na webu načte přímo na kryt, na kterém si jej můžete následně zvětšovat, zmenšovat či s ním různě pohybovat tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. Jako poslední krok pak můžete upravit i malé logo Picasee v pravém spodním rohu krytu. To lze přebarvit skrze editor barev pod tlačítkem “Koupit”.

Kompletní návod naleznete i v galerii: 

Máte hotovo? Skvěle. Nyní už stačí jen zvolit možnost “Koupit”, vyplnit své údaje, zvolit způsob dopravy a těšit se, až vám kryt na zvolenou adresu doručí. Jak tedy můžete sami vidět, vše probíhá skutečně extrémně jednoduše, rychle a intuitivně. Cena 299 korun za kryt je navíc velmi příznivá a i doba dodání jeden až dva dny určitě potěší. Picasee tedy rozhodně vyzkoušejte. Ať už se chcete jen odlišit či někoho potěšit osobním dárkem, vždy budete spokojeni.

picasee

Související články

Dnes nejčtenější

.