Zavřít reklamu

Samsung spustil předobjednávky na své nejnovější chytré hodinky Galaxy Watch Active 2. V rámci nich jihokorejská společnost jako dárek rozdává duální bezdrátovou nabíjecí podložku. Stačí tedy hodinky předobjednat a nabíječka v hodnotě 2 199 Kč je vaše.

Galaxy Watch Active 2 jsou dostupné ve 44mm i 40mm variantě s AMOLED displeji o úhlopříčce 1,4 a 1,2 palce. Obě verze jsou osazeny procesorem Exynos 9110, 768MB RAM a 4GB úložištěm. Hodinky se vyznačují také odolností třídy IP68 a armádní certifikací. Do vínku dostaly sledování úrovně stresu, vylepšený monitoring spánku a dokonce i schopnost měřit EKG (bude k dispozici až později).

V rámci české trhu jsou k dostání dvě velikostní verze (40 a 44 mm) a tři barevné varianty (černá, stříbrná, růžovo-zlatá). Watch Active 2 ve 44mm verzi vychází na 7 990 Kč, menší 40mm verze je pak o 500 korun levnější. Předobjednávky, v rámci kterých je možné zdarma získat duální bezdrátovou podložku, platí do 19. září. O den později pak oficiálně startuje prodej hodinek.

Galaxy Watch Active2 dualni nabijecka
Galaxy Watch Active2 dualni nabijecka

Dnes nejčtenější

.