Zavřít reklamu

Společnost Samsung představila na loňském eventu spolu s Galaxy Note 9 také vlastní Samsung Galaxy Home – chytrý reproduktor s Bixby. Od té doby bylo kolem reproduktoru spíše ticho po pěšině. Nyní to ale vypadá, že se věci konečně pohnuly tím správným směrem – firma totiž začala svým jihokorejským zákazníkům nabízet možnost zúčastnit se beta testování reproduktoru Galaxy Home Mini.

Zájemci o zmíněné testování si ale budou muset pospíšit – Samsung na svých webových stránkách totiž nabízí možnost přihlášení od dnešního dne do 1. září. Po tomto datu bude podávání přihlášek do beta testovacího programu Galaxy Home Mini ukončeno. Dá se předpokládat, že zájemci, kteří budou do programu vybráni, obdrží ještě v průběhu tohoto roku pro tyto účely zmíněný reproduktor. Je zajímavé, že testování probíhá pouze mezi korejskými zákazníky, a že chytrý reproduktor Galaxy Home v plné velikosti nebyl veřejnému beta testování podroben. Zatím není jisté, kdy a zda se reproduktoru dočkají také uživatelé z ostatních zemí světa, zájem o něj ale zcela jistě bude. Větší varianta reproduktoru Galaxy Home by se mohla začít prodávat ještě do konce tohoto roku.

Po designové stránce se Galaxy Home Samsungu opravdu povedl – alespoň pokud můžeme soudit z dostupných fotografií. Vizuálně se podobá reproduktorům Google Home nebo Echo Dot od Amazonu. Korejský web naznačuje, že by Galaxy Home Mini měl nabídnout integraci s plaformou SmartThings a umožnit správu, automatizaci a ovládání prvků chytré domácnosti.

Samsung-Galaxy-Home-Mini-SmartThings
Zdroj

Dnes nejčtenější

.