Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nový rok je úzce spojen s nejrůznějšími povánočními výprodeji. Ten v současné době taktéž probíhá v obchodě Mobil Pohotovost, kde se vybrané produkty dokonce dočkaly slevy ve výši až padesát procent. Pokud se navíc řadíte mezi fanoušky Samsungu, rozhodně máte z čeho vybírat.

Ve výprodeji se totiž objevila takzvaná „sleva na áčka,“ díky které si můžete pořídit telefony Samsung ze série A s markantní slevou. Pokud se však již nějakou dobu díváte po novém telefonu a stále jste si nedokázali vybrat, Mobil Pohotovost by vám v tomto mohla pomoci. V akci se totiž taktéž objevily telefony z řady S10 a Note10, které jsou momentálně k dostání již od 16 990 Kč. Za zmínku nadále stojí obrovský výprodej chytrých hodinek, které taktéž pochází z dílny Samsungu, přičemž nejlevnější z nich vás vyjdou na pouhé 3 290 Kč.

Možnosti předobjednávky

Pokud se řadíte mezi ty, kteří si plánují zakoupit nový telefon, ale nechtějí sahat po nějaké vlajkové lodi či dokáží ještě nějaký ten pátek počkat, na Mobil Pohotovosti naleznete zajímavou nabídku. V tomto obchodě si totiž můžete již nyní předobjednat nové modely jako Samsung A51 či Samsung A71, nebo případně sáhnout po odlehčených verzích v podobě Samsung S10 Lite nebo Samsung Note10 Lite.

Mobil Pohotovost - Výprodej

MP novorocni vyprodej

 

Dnes nejčtenější

.