Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jestliže se řadíte mezi fanoušky chytrých hodinek, poté by vám rozhodně neměla ujít aktuálně probíhající akce. S naším partnerem Mobil Pohotovost vám totiž přinášíme speciální slevový kód, díky kterému si můžete zakoupit vybrané modely hodinek Galaxy Watch se slevou. Pro získání nižší ceny vám v košíku stačí zadat slevový kód samsung261, avšak rozhodně byste si měli pospíšit, jelikož sleva platí pouze pro prvních 10 z vás a zakoupit lze maximálně dva kusy na osobu.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm – Silver

Jestliže se řadíte mezi zastánce elegantního designu, poté byste rozhodně měli sáhnout po chytrých hodinkách Samsung Galaxy Watch 46mm – Silver. Jedná se totiž o stylový a především praktický doplněk, který vám bude asistovat po celý den. Ať už se jedná o běžný pracovní den či nějakou sportovní aktivitu, hodinky vám vždy budou krýt vaše záda a informovat vás o řadě záležitostí. Za zmínku taktéž stojí speciální funkce, díky které se samotné hodinky doslova přemění ve vašeho osobního trenéra a pomohou vám se hodit do formy.

Běžná cena hodinek činí 7 490 Kč, avšak při využití slevového kódu je můžete získat za 6 790 Kč.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm – obě barvy

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 42mm cílí především na ženy, na jejíchž rukou budou představovat vytříbený šperk a kousek pokročilé technologie zároveň. U tohoto produktu je jeho hlavní výhodou jeho všestrannost. Jelikož se jedná o vskutku elegantní kousek, nemusíte se bát si jej vzít s sebou na důležitou schůzku, avšak velice dobře vám poslouží i při vašem cvičení či obyčejné procházce. Hodinky navíc kombinují neuvěřitelnou výdrž a perfektní výkon, díky čemuž na jedno nabití vydrží až 45 hodin aktivního provozu. Samotné funkce se od výše zmiňovaného modelu zrovna dvakrát neliší a hlavní rozdíly bychom našli především v designové stránce produktu.

Běžná cena hodinek činí 6 990 Kč, avšak při využití slevového kódu je můžete získat za 6 290 Kč.

Jestliže vás výše zmiňované nabídky zaujaly, s koupí byste rozhodně neměli otálet. Jak již totiž bylo zmíněno, slevový kód platí pouze pro prvních deset kupujících, přičemž jedna osoba si může zakoupit maximálně dva produkty.

Vyměňte své staré hodinky za nové

Pokud již disponujete některými chytrými hodinkami a rádi byste je vyměnili za nové, rozhodně k tomu můžete využít možnosti výkupu přímo na Mobil Pohotovosti. Zde totiž probíhá výkup hodinek značek Apple a Samsung, díky čemuž můžete v kombinaci se slevovým kódem značně snížit cenu vašeho nového produktu.

Vyměňte své staré hodinky za nové

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch – Sleva Mobil Pohotovost

Dnes nejčtenější

.