Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V současnosti zažívají chytré hodinky extrémní nárůst popularity. Tento doplněk nás dokáže informovat o spoustě informací bez toho, aniž bychom museli vytahovat náš telefon a šetří nám tak spoustu času. Pokud chytré hodinky doposud ve vaší výbavě chybí, určitě oceníte naši novou speciální akci. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme pro deset z vás připravili slevový kód, díky kterému si můžete pořídit vybrané hodinky Fitbit se slevou ve výši 15 %. Pro získání slevy stačí v košíku zadat kód magazine092, ale je nutno podotknout, že jedna osoba si může zakoupit maximálně dva kusy vybraného produktu.

Chytré hodinky Fitbit Versa 2 (NFC)

Produkt Fitbit Versa 2 (NFC) je dokonalým vstupním modelem na pole chytrých hodinek. Tyto hodinky vás potěší hlasovými odpověďmi, které fungují pouze na telefonech s operačním systémem Android, analýzou vašeho spánku, nepřetržitým snímáním vaší tepové frekvence, schopností uložit si až tři sta písní přímo do paměti hodinek, perfektní notifikace a ciferníky a výdrž baterie, která na jedno nabití zvládne až pět dní nepřetržitého provozu. Za hlavní dominantu tohoto modelu se dá považovat takzvaný Always-on displej, díky kterému budete mít přehled o aktuálním čase bez nutnosti aktivace displeje, a Fitbit Pay. Díky službě Fitbit Pay totiž můžete platit přímo hodinkami, protože vám do nich postačí nahrát vaši kartu a máte hotovo.

Běžná cena sluchátek činí 4 990 Kč, avšak při využití slevového kódu je můžete získat za 4 242 Kč (platí pro všechny barvy).

Chytré hodinky Fitbit Versa 2 Special Edition (NFC)

Jestliže se řadíte mezi milovníky prémiového designu a nespokojíte se jen tak s obyčejným vzhledem produktu, poté by vaše pohledy měly rozhodně směřovat na chytré hodinky Fitbit Versa 2 Special Edition (NFC). Tento model se specifikacemi od výše zmiňovaných hodinek v ničem neliší, ale jejich rozdíl spočívá ve zmiňovaném designu. Speciální edice těchto hodinek totiž obsahuje pletený pásek se žakárovým vzorem a příjemně jemnou texturou. Abyste mohli nosit hodinky skutečně při každé příležitosti, součástí balení je i obyčejný silikonový pásek, který si snadno poradí s vodou a různými skvrnami.

Běžná cena sluchátek činí 5 990 Kč, avšak při využití slevového kódu je můžete získat za 5 092 Kč (platí pro obě barvy).

 

fitbit-versa-2-fb

Dnes nejčtenější

.