Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Rok s rokem se sešel a my jsme se opět dočkali svátku svatého Valentýna, který je zasvěcen všem zamilovaným. Při příležitosti této události připravil obchod Mobil Pohotovost exkluzivní valentýnskou nabídku, díky které můžete obdarovat svou drahou polovičku skvělým dárkem se slevou. Pojďme si tedy vypíchnout některé produkty, kterými svého partnera rozhodně oslníte.

MP Valentýn – K nákupu Galaxy A51 nebo Galaxy A71 chytrý náramek Galaxy Fit e jako dárek

Začátkem letošního roku začal Samsung prodávat své telefony Galaxy A51 a Galaxy A71. Oba tyto telefony se pyšní luxusním výkonem a kvalitními fotoaparáty, což z nich dělá skutečně kvalitní smartphony v poměru cena/výkon. Pokud si některý z těchto telefonů pořídíte v rámci aktuální valentýnské nabídky, dostanete k nim Samsung Galaxy Fit e zcela zdarma.

Pokud stále tápete s výběrem vhodného dárku pro vaši přítelkyni, možná byste mohli pouvažovat nad chytrými hodinkami. V současné době totiž můžete koupit Samsung Galaxy Watch 42mm Rose Gold již za 6 490 Kč. Tyto hodinky se pyšní především vytříbeným designem, díky čemuž se z nich také stává parádní kosmetický doplněk. Tyto hodinky nabízí poměrně dost užitečných funkcí a prohlédnout si je můžete ve výše přiložené galerii.

Mobil Pohotovost Valentýn fb

Valentýnská nabídka je však časově omezená a vy byste s nákupem rozhodně neměli otálet. Tato akce platí pouze tento víkend, nebo do vyprodání zásob. Jestliže vás tedy některý produkt z nabídky zaujal, pospěšte si, ať vám jej nikdo před vámi nevykoupí.

Mobil Pohotovost Valentýn fb

Dnes nejčtenější

.