Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost Western Digital (NASDAQ: WDC) představuje novou paměť typu UFS (Universal Flash Storage), která nese označení Western Digital® iNAND® MC EU521. Nové úložiště umožňuje vývojářům mobilních zařízení poskytnout uživatelům při práci s chytrými telefony 5G vyšší uživatelský komfort. Nová paměť podporuje standardy JEDEC a UFS 3.1 a přináší funkci Write Booster. Western Digital je tak mezi prvními v odvětví, kdo poskytuje komerční úložiště optimalizované pro aplikace a možnosti standardu UFS 3.1 5G.

WD iNAND EU521

Paměťové flash čipy Western Digital iNAND MC EU521 pro interní paměť umožňují výrobcům a vývojářům mobilních zařízení využít plně výhod širokopásmového rozraní UFS 3.1 (4/2) a také technologii SLC (single-level cell) NAND při načítání do mezipaměti. Nová použitá technologie umožňuje zvýšit rychlost sekvenčního zápisu až na turbo rychlost dosahující 800 MB/s a zajistí tak vysoký uživatelský komfort a lepší práci s aplikacemi jako jsou stahování formátů 4K a 8K, přesouvání velkých souborů z cloudových úložišť nebo hraní her. Paměťové chipy iNAND EU521 budou dostupné od března tohoto roku v kapacitách 128 GB a 256 GB.

„Chytré telefony nyní vyžadují vyšší výkon a vyšší ukládací kapacity. Stávají se z nich čím dál častěji primární zařízení pro veškeré aktivity od streamování videa, přehrávání hudby, hraní her a fotografování až po bezhotovostní platby nebo využívání mapových aplikací,” říká, Huibert Verhoeven, viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro segment Automotive, Mobile a Emerging business, a dodává: „Načítání do mezipaměti pomocí SLC a funkce Write Booster u pamětí iNAND EU521 představují několik klíčových výkonnostních vylepšení, které ve spojení s 5G sítí poskytnou například rychlejší streamování filmů, tak rychlé, jako nikdy před tím.”

WD iNAND EU521

“Western Digital implementuje do svých vybraných produktů standardy JEDEC UFS 3.1 a poskytuje aplikacím 5G dodatečnou zapisovací schopnost a vylepšené načítání do mezipaměti, což pomůže chytrým telefonům poskytovat vyšší rychlosti stahování, zrychlení ukládání velkých souborů a podporu dalších aplikací náročných na zpracování dat,” říká Craig Stice, ředitel společnosti Omdia pro oblast pamětí a úložišť (společnost je globálním technologickým lídrem a navazuje na výzkum společností Informa Tech – Ovum, Heavy Reading and Tractica a IHS Markit) a dodává: “Rychlá reakce společnosti Western Digital na nové standardy tak nabízí výrobcům mobilních zařízení další kompletní řešení, ze kterého si mohou vybírat.“

Western Digital pro mobilní zařízení

Produktová řada Western Digital iNAND poskytuje ukládací řešení pro chytré telefony a mobilní zařízení. Využívá technologii 3D NAND s 96 vrstvami a pokročilé technologie rozhraní UFS, které zvyšují uživatelský komfort. Tato řada komerčních produktů pro interní paměti je navržena tak, aby udržela vysoký a stabilní výkon u aplikací náročných na přenos dat, jako jsou 4K/8K video, rozšířená nebo virtuální realita a umělá inteligence. Společnost také nabízí doplňkové paměťové karty a inovativní zařízení pro ukládání dat a produkty na dobíjení mobilních zařízení.

paměť iNAND MC EU521

Dnes nejčtenější

.