Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Letos jsme se bohužel nějaké extra zimy nedočkali a jak to tak vypadá, na sníh v této sezóně můžeme už rovnou zapomenout. Z tohoto důvodu jsme pro vás s naším partnerem Mobil Pohotovost připravili slevový kód, díky kterého si můžete již nyní pořídit skvělé jarní produkty za bezkonkurenční ceny. Pro získání slevy stačí v košíku vložit kód magazine232, jehož aplikací získáte produkt za akční cenu. S koupí byste ale rozhodně neměli otálet, protože slevový kód platí pouze do vyprodání zásob. Pojďme se tedy společně podívat na všechny produkty, na které se slevový kód vztahuje.

Dětské elektroauto Eljet Audi RS TT černé

Chcete ve vašem dítěti probudit zájem o auta? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, poté rozhodně neuděláte chybu koupí kvalitního elektroauta značky Eljet, které věrně kopíruje design Audi RS TT. Tohle autíčko se pyšní dvěma elektromotory o výkonu 25 W, váhou 14,5 kilogramů a dokáže jet rychlostí tři až sedm kilometrů v hodině. Samozřejmostí poté je vyztužený pás, který se postará o maximální bezpečnost řidiče. Produkt je určen pro děti od tří do osmi let. koronavirus mapa.

Běžná cena elektroauta Eljet Audi RS TT činí 4 490 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 4 090 Kč.

Dětské elektroauto Eljet BMW Mini Hatch červené

Další autíčko, které si nyní můžete pořídit se slevou, je Eljet BMW Mini Hatch v červeném provedení. Tohle vozítko se pro změnu pyšní autentickým vzhledem, který by jako z oka vypadl populárnímu autu Mini Hatch. Tento model váží 13 kilogramů a pyšní se opět dvěma elektromotory o výkonu 35 W. Co se týče rychlosti, tak ta zůstává stejná a umožní řidiči jet rychlostí tři až sedm kilometrů v hodině.

Dětské elektroauto Eljet BMW Mini Hatch červené

Běžná cena elektroauta Eljet BMW Mini Hatch činí 4 490 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 4 390 Kč.

Dětské elektroauto Eljet BMW i8 Concept modré

Chcete pro své dítě jen to nejlepší? Pokud ano, poté by se ve vašem hledáčku mělo rozhodně objevit elektroauto Eljet BMW i8 Concept v modrém provedení. Jak již samotný název prozrazuje, tohle auto věrně kopíruje BMW i8 Concept, které se pyšní ďábelským výkonem. Za volantem tohoto elektroauta bude vaše dítě vypadat jako skutečný pirát silnic a rozhodně jej tak nebude chtít opustit sedadlo řidiče. I tento model dokáže jet rychlostí tři až sedm kilometrů v hodině a dokonce jej můžete ovládat skrze dálkový ovladač. Eljet BMW i8 Concept disponuje dvěma elektromotory o výkonu 35 W a váží 19 kg.

Dětské elektroauto Eljet BMW i8 Concept modré

Běžná cena elektroauta Eljet BMW i8 Concept činí 6 490 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 6 090 Kč.

Elektrokoloběžka Inmotion L8F

V poslední době se stále větší popularitě těší takzvané elektrokoloběžky. Jestli i vás tato kategorie zaujala zbystřete. S naším slevovým kódem si totiž můžete pořídit například elektrokoloběžku Inmotion L8F, která splní všechna vaše očekávání. Tento model se pyšní předním LED osvětlením budoucnosti, které nabízí až 65 535 barevných kombinací. Za zmínku také stojí užití nejnovějších technologií a moderního designu, díky kterým se z koloběžky stává vytříbený kousek dnešní doby. Tato elektrokoloběžka se nadále pyšní velice jednoduchým ovládáním, vysokokapacitní baterií, která nabídne dojezd až 35 kilometrů, perfektním odpružením, rychlostí až 30 kilometrů v hodině a perfektní aplikací, skrze kterou můžete koloběžku například kalibrovat nebo uzamknout. Tento produkt se pyšní certifikací IP65.

Běžná cena elektrokoloběžky Inmotion L8F činí 14 490 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 12 990 Kč.

Elektrokoloběžka Ninebot by Segway Kickscooter ES1

Další skvělou elektrokoloběžkou, kterou si můžete pořídit za akční cenu, je Ninebot by Segway Kickscooter ES1. Tento produkt se pyšní hmotností 11,3 kilogramů a stává se tak ideálním společníkem do města. Koloběžka disponuje předními elektronickými brzdami, které se dají seřídit skrze mobilní aplikaci, a mechanickými zadními brzdami, díky čemuž splňuje všechny podmínky pro bezpečné brzdění. Elektrokoloběžka je schopna jet rychlostí až 20 kilometrů v hodině a nabízí dojezd 25 kilometrů. Pokud by vám tohle ale nestačilo, nezoufejte. K tomuto modelu totiž lze přidat externí baterie, která rychlost zvýší na 25 kilometrů v hodině a dojezd až na 45 kilometrů. Tento produkt se navíc pyšní certifikací IP54.

Běžná cena elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter ES1 činí 8 990 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 8 490 Kč.

Elektrokoloběžka Ninebot by Segway Kickscooter ES2

Jestliže vás zaujala výše zmiňovaná elektrokoloběžka, ale vy od ní tak nějak očekáváte stále něco víc? Pokud ano, poté je tady přesně pro vás druhá generace onoho modelu. Tento produkt vás zaujme váhou 12,5 kilogramů, výkonným čelním LED osvětlením, rychlostí až 25 kilometrů v hodině a dojezdem 25 kilometrů. I u tohoto modelu je pochopitelně samozřejmostí, že k němu lze přidělat externí baterii, která dokáže zvýšit rychlost až na 30 kilometrů v hodině a dojezd téměř zdvojnásobí, jelikož jeho hranici posune až na 45 kilometrů. S takovou kapacitou se dá koloběžka brát i na delší výlety, kdy například do určité lokace dojedete na koloběžce a zpět se vrátíte městskou hromadnou dopravou. Určitě vás potěší i skvělý kroutící moment, který rapidně posílí možnosti produktu v kopcovitém terénu. Skrze mobilní aplikaci si můžete upravit jízdní režimy, sledovat vaše statistiky a nebo upravit rychlost tempomatu. Tento produkt se také pyšní certifikací IP54.

Běžná cena elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter ES2 činí 9 990 Kč, avšak se slevovým kódem jej můžete zakoupit již za 9 590 Kč.

Připravte se na jaro se slevami fb

Dnes nejčtenější

.