Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Je tu neděle a s ní i klasická slevová akce, kterou si pro vás týden co týden připravujeme ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost. Tentokrát jsme si pro vás připravili šestici IP kamer z dílny Blurams, které můžete díky slevovému kódu tf2452020 získat za bezkonkurenční cenu. To však není ani zdaleka vše. Ke každé z níže uvedených kamerek totiž dostanete zdarma i tři měsíce cloudového úložiště na serverech Blurams, které jsou zabezpečeni šifrováním na finanční úrovni. K vaším záznamům se tedy nikdo nedostane.

Blurams Dome Lite 2

Jedná se o poměrně malou IP kamerku, která se chlubí rozsáhlým zorným polem o úhlu 360 stupňů a tedy i nulovými slepými místy. Dále u ní potěší schopnost detekce člověka při jeho zaznamenání v zorném poli, automatické noční vidění či možnost nahrávání záznamu přímo na cloud bez nutnosti zabírat záznamem interní paměť. Úložiště kamerky je 128 GB a lze jej rozšířit pomocí microSD karet. Záznam, který kamerka generuje, ve v rozlišení Full HD a lze jej sledovat i přes mobilní aplikaci výrobce. 

Běžná cena kamery je 1590 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 1272 korun.

Blurams Dome Pro

Rádi byste ještě pokročilejší kamerku? Pak by vás mohla zaujmout Dome Pro, která nejenže dokáže detekovat člověka ve svém hledáčku, ale zároveň dokáže rozpoznat jeho tvář a na základě této schopnosti vám je schopná zaslat na telefon notifikaci, že daného člověka zaznamenala. I v tomto případě se můžete dále spolehnout na noční vidění, schopnost nahrávat na cloud či Full HD záznam. Příjemnou vychytávkou je pak podpora obousměrného zvuku, kdy můžete jednak přes kameru zvuky poslouchat, ale také je přes ní vydávat pomocí telefonu, či podpora Amazon Alexy. 

Běžná cena kamery je 1790 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 1432 korun.

Blurams Home Pro

Líbí se vám funkce Dome Pro, ale rádi byste designově něco minimalističtějšího? Pak by vás mohl zaujmout model Home Pro, který disponuje prakticky vším, čím model Dome Pro a ve výsledku i Dome Lite 2 (vyjma nulových slepých míst). Kamerka vás tedy například dokáže přes notifikaci na telefonu upozornit na to, že někoho zaregistrovala, či přes ní můžete například hovořit s rodinou na dálku. I zde platí, že z ní lze rovnou nahrávat na cloud a nezahlcovat si tak záznamem 128 GB interní paměti, potažmo paměťovou kartu. 

Běžná cena kamery je 1490 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 1192 korun.

Blurams Snowman

Máte rádi sněhuláky? Pokud ano, pak by se vám mohl designově velmi líbit model Snowman. I ten se chlubí schopností rozpoznávání obličeje, nočním viděním, obousměrným zvukem či natáčením záznamu na cloud a zároveň líbivým designem ve formě těla složeného ze dvou kuliček, které skutečně připomíná sněhuláka. Ten vám bez problému natočí Full HD na 128 GB interní paměti či paměťovou kartu. 

Běžná cena kamery je 1490 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 1192 korun.

Blurams Outdoor Lite

Zatímco výše zmíněná čtveřice kamer byla ryze interiérovou záležitostí, u modelu Blurams Outdoor Lite je tomu přesně naopak. Jedná se totiž o klasickou venkovní kameru s možností přidělání na fasádu domu. Kamera se chlubí certifikací IP66, díky čemuž se můžete na její odolnost bez obav spolehnout. Co se týče dalších technických specifikací, samozřejmostí je zde Full HD záznam, noční vidění či natáčení na cloud. Stejně jako všechny předešlé kamery nabízí Outdoor Lite 128 GB interní úložiště s možností rozšíření paměťovou kartou. 

Běžná cena kamery je 2290 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 1832 korun.

Blurams Outdoor Pro

Chcete si bezpečnost a klidné spaní zajistit tím nejlepším, co Blurams v nabídce má? Pak sáhněte po modelu Outdoor Pro. Ten lze rovněž připevnit na zeď, ze které je schopný rozpoznávat obličeje, natáčet v režimu nočního vidění, ale také spustit sirénu a blikání v případě, že detekuje zvuk či lidský pohyb na místě, kde by se nic podobného dít nemělo. Záznam z kamery je ve Full HD a lze jej jako ve všech předešlých případech ukládat rovnou na cloud. 

Běžná cena kamery je 2590 korun, díky slevovému kódu tf2452020 ji však můžete získat za 2072 korun.

Dnes nejčtenější

.