Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte chytré hodinky za super cenu? Mobil Pohotovost dnes (25. 5.) exkluzivně nabízí Honor WatchMagic 2 Hebe Black jen za 3 290 Kč – zdaleka nejnižší cena na českém trhu. S nákupem ale moc dlouho neotálejte, nabídka platí pouze do dnešní půlnoci.

Honor WatchMagic 2 zaujmou hned na první pohled povedeným designem. Minimalistické tělo z nerezové oceli, která nabízí menší náchylnost ke škrábancům, doplňuje kulatý AMOLED displej s funkci always-on. Kvalitní zpracování potvrzuje i voděodolnost až do 50 metrů.

Kromě tepu umí hodinky měřit také vzdálenost díky integrované GPS a samozřejmě i celou řadu sportovních aktivit, včetně plavání. Nechybí jim ani podpora pro bezdrátové přehrávání hudby do sluchátek a další inteligentní funkce, jako je kontrola počasí, nastavení budíku nebo spuštění stopek bez nutnosti sahat po smartphonu. Samozřejmostí je kompatibilita s iOS. Zcela jednoznačně ale Honor WatchMagic 2 zaujmou výdrží baterie – hodinky na jedno nabití zvládnou celý týden.

Honor MagicWatch 2

Dnes nejčtenější

.