Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Napadlo vás někdy, že byste rádi posunuli úroveň své produktivity vpřed? Jestliže svou práci vykonáváte na počítači či Macu, je velice pravděpodobné, že jste se již několikrát setkali s programy z kancelářského balíčku Microsoft Office.

keysworlds sleva

Ale kde tento kancelářský balíček, popřípadě operační systém Windows 10 zakoupit? V tomto ohledu vám můžeme doporučit portál Keysworlds, na kterém najdete nejnižší ceny vůbec. Keysworlds navíc oznámil úžasnou akci, jenž nese název The Biggest Sale of the Summer. Jedná se tak o nejlepší příležitosti, jak případně zakoupit kancelářský balíček nebo aktualizovat operační systém za nejnižší cenu. Obchod Keysworlds nabízí lidové ceny a parádní slevy v rozmezí mezi 38 až 50 procenty. Všechny programy Office jsou navíc k dispozici za pouhou polovinu a Windows 10 Pro vás po slevě vyjde na €8,67.

keysworlds

Windows 10 za pouhých €8,67

Před pár měsíci jsme se dočkali oznámení o tom, že operační systém Windows 7 nebude již nadále podporován. Z tohoto důvodu samozřejmě řada uživatelů začala přecházet na poměrně šikovné „desítky“. Stihli jste to také? Pokud doposud nejnovější operační systém nemáte, máme tady pro vás skvělý tip. Jednoduše vám totiž stačí zadat slevový kód ve znění KWS38 a získáte 38% slevu.

Office 2019/2016 za poloviční cenu

Microsoft Office je bezesporu nejrozšířenějším a nejpoužívanějším kancelářským balíčkem na světě. Balíček totiž nabízí aplikace jako Excel, Outlook, Word, Access, Publisher, PowerPoint a OneNote. Všechny tyto nástroje vám dokáží parádně usnadnit život. Z tohoto důvodu obchod Keysworlds přichází s perfektní nabídkou, díky které si můžete kancelářský balíček pořídit za poloviční cenu. Jednoduše vám stačí použít kupón KWS50, díky kterému získáte 50% slevu na celý Microsoft Office.

Professional Plus

Microsoft Office Home and Student

Výhodné balíčky Office & Windows

Co když ale potřebujete koupit nový operační systém a zároveň i kancelářský balíček? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout nabídku výhodných balíčků, na které se taktéž vztahuje kupón KWS50, se kterým se cena sníží o 50 procent. Nabídka platí pro níže vypsané balíčky.

Office 2016 & Windows 10

Office 2019 & Windows 10

Jednoduchý nákup, jednoduchá platba

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, kterými jsou PayPal, bankovní převod, kreditní karta nebo debetní karta, a nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistily, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli budete potřebovat.


Android Magazine nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Dnes nejčtenější

.