Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už sháníte bezdrátová sluchátka, fitness náramek nebo třeba chytré hodinky máte ideální příležitost k nákupu. Na Mobil Pohotovosti totiž nyní koupíte příslušenství za vůbec nejnižší ceny. Většina slev ale platí jen do konce tohoto týdne.

Za cenu sraženou skutečně na minimum koupíte bezdrátová sluchátka Jabra Elite 65t, která za 1 999 Kč (běžně 4 760 korun) nabízí kvalitní zvuk, čtveřici mikrofonů s redukcí šumu, schopnost izolovat a propouštět okolní zvuky, voděodolnost, výdrž baterie 5 hodin, gesta pro snadné ovládání a gelové nástavce. Verzi pro sportovce v podobě modelu Elite Active 65t s vyšším stupněm voděodolnosti a rozšířenou zárukou koupíte za 2 499 Kč (běžně 4 890 korun).

Na minimum klesla také cena fitness náramků Samsung – Galaxy Fit e na 590 Kč (běžně 990 korun) a Galaxy Fit na 1 990 Kč (běžně 2 690 korun). Ty spárujete s Androidem i iPhony, jsou voděodolné, umí zobrazovat notifikace z telefonu a měřit tep, kroky, spálené kalorie i monitorovat spánek. Dražší Galaxy Fit umí navíc rozpoznat cvičení, nabízí o poznání kvalitnější displej, větší baterii, prémiovější zpracování a také nabíjení přes přibalenou dokovací stanici.

Jestliže dáváte přednost spíše chytrým hodinkám, které se mohou stát i módním doplňkem, pak pro vás budou ideální Honor Watch Magic 2 za 3 992 Kč (běžně 4 990 korun) s always-on displejem, 7denní výdrží, voděodolností do 50 metrů, integrovanou GPS, bezdrátovým přehráváním hudby, reproduktorem a mikrofonem pro volání, kompatibilitou s Androidem i iOS a samozřejmě se schopností měřit tep a nejrůznější sportovní aktivity. Slevu získáte po zadání kódu ODMP2020. Pro sportovnější typy jsou naopak ideální Galaxy Watch Active od Samsungu za 3 990 Kč (původně 6 490 Kč).

Dnes nejčtenější

.