Zavřít reklamu

Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká luxusních smartwatch různých výrobců, jejichž ceny spadly i o vyšší stovky až tisíc korun. Slevu získáte po zadání slevového kódu hodinky1k do pole pro slevový kód. Ale pozor, platnost kódu je omezena na 10 využití. Nakupovat je tedy třeba rychle.

Fossil Carlyle HR Gen5

Preferujete u pánských hodinek klasický design, ale zároveň prahnete po chytrých funkcích? Pak by vás mohly zaujmout Carlyle HR Gen5 z dílny společnosti Fossil s černým tělem z nerezové oceli a hnědým koženým řemínkem. Jedná se o kulaté hodinky s úhlopříčkou displeje 44 mm, která vám kromě zobrazování notifikací z telefonu dokáží třeba i změřit tep, sledovat vaší aktivitu jako je měření kroků, výpočet kalorií, měřič vzdálenosti a podobně. U hodinek dále potěší reproduktor, skrze který si můžete pouště hudbu, ale také vyřizovat hovory ze smartphonu. Hodinky jsou vodotěsné do 3 ATM (30 metrů) a kompatibilní jak s iOS, tak Androidy.

Běžná cena hodinek je 7599 korun. Díky slevovému kódu hodinky1k je však můžete získat za 6099 korun, což je suverénně nejnižší cena na českém trhu.

Fossil-Carlyle-HR_nahledovy_obrazek_2

Michael Kors Lexington 2 Gen5

Zatímco u předešlého modelu si přišli na své především pánové, smartwatch Lexington 2 Gen5 od Michael Kors potěšíme naopak dámy. Jedná se totiž o luxusně vypadající ocelové hodinky s klasickým kulatým tělem, kovovým páskem a 44 mm dotykovou obrazovkou, přes kterou se hodinky stejně jako u předešlého modelu ovládají. I zde se můžete těšit na snímač srdečního tepu, schopnost sledovat aktivitu uživatele, reproduktor pro vyřizování hovorů nebo poslech hudby či samozřejmě schopnost přijímat notifikace. Hodinky jsou podle výrobce voděodolné do 5 ATM a bez problému kompatibilní jak s iOS, tak Androidem.

Běžná cena hodinek je 9499 korun. Díky slevovému kódu hodinky1k je však můžete získat za 7499 korunm což je suverénně nejnižší cena na českém trhu.

Michael-Kors-Lexington-2

Další smartwatch, na které lze získat se slevovým kódem hodinky1k slevu:

Dnes nejčtenější

.