Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se řekne Mobil Pohotovost, naprosté většině z nás se zřejmě vybaví dostupné smartphony či příslušenství k nim. Věděli jste však, že u tohoto prodejce seženete třeba i herní konzoli Xbox? Právě tu totiž před pár dny zařadil do své nabídky spolu s herními ovladači Xbox Wireless Controller. Pokud zde tedy rádi nakupujete, Xbox si nově můžete odnést právě odtud.

V současnosti jsou v nabídce zatím jen modely One S s kapacitou 1 TB. Ty disponují parádním výkonem, který zaručuje, že si na nich užijete jakoukoliv hru určenou právě pro Xboxy One, líbivým designem a řadou dalších užitečných funkcí. Konzole prodávané u MP jsou navíc v bundle se hrami – v jednom případě konkrétně s Forza Horizon 4 a LEGO Speed Champions DLC, ve druhém pak se Star Wars Jedi: Fallen Order.

Xbox one

Xboxy One S s 1 TB úložištěm můžete na MP zakoupit dohromady s hrami a jedním herním ovladačem v balení za příjemných 7990 korun. Jedná se o klasické verze s fyzikou mechanikou na hry. Při koupi určitě potěší, že si prodejce nebude účtovat ani korunu za poštovné.

Dnes nejčtenější

.