Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Prázdniny se s námi loučí posledními dny a nový školní rok je doslova za rohem. Drtivá většina studentů si do školních lavic a učeben bere kromě nezbytných sešitů i telefon, tablet nebo notebook. Pojďme se podívat, jak všechna taková chytrá zařízení pečlivě ochránit a neodnést si hned z prvního dne prasklý displej následkem malé nepozornosti během přestávky.

Dánský výrobce PanzerGlass se na ochranu chytrých zařízení soustředí již pěknou řadu let a nepřestává neustále rozšiřovat svou nabídku. Jako základní ochrana poslouží PanzerGlass tvrzené sklo, které je k dispozici pro všechny nejprodávanější telefony a tablety. Svou vysokou odolností o síle 9H zajistí, že i ošklivější pád z lavice nebude hned znamenat u telefonu nákladnou opravu výměny displeje. Pro maximalizaci bezpečí je v nabídce dánského výrobce i odolný a průhledný obal ClearCase, který navíc díky kombinaci skla a TPU rámečku naprosto eliminuje proces žloutnutí jako je u běžných silikonových obalů zvykem.

panzerglass

Studenti středních a vysokých škol jistě ocení i nabídku speciálních filtrů pro zajištění soukromí na obrazovkách svých notebooků. Po jednoduché instalaci pomocí magnetek nebo háčků získáte naprostou ochranu svých informací na displeji. Nikdo z vašich kamarádů tak neuvidí obsah, který má být k dispozici jen vám.

Školní výuka neprobíhá jen ve třídách, ale i na sportovních hřištích nebo v tělocvičnách. Během samotného sportování sice telefony tráví čas v šatnách, ale stále více populárnějšími společníky jsou chytré hodinky. Jejich displej se dokáže minimálně stejně tak snadno rozbít jako na telefonech, tudíž by péče o ně měla být na podobné úrovni. I na to výrobce PanzerGlass myslí a nabízí tvrzená skla pro Apple Watch a vybrané modely značek Samsung, Huawei, Honor, Garmin a Suunto.

Dnes nejčtenější

.