Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Nakupování na mp.cz je nyní ještě rychlejší a pohodlnější. Mobil Pohotovost převlékla svůj e-shop do nového designu, který s sebou kromě modernějšího vzhledu přinesl také několik nových funkcí.

Nové stránky Mobil Pohotovosti jsou plně responzivní, takže z nich můžete pohodlně nakupovat nejenom na počítači či notebooku, ale prakticky i na jakémkoli smartphonu nebo tabletu. Všechny návštěvníky také jistě potěší vzdušný design, díky němuž je výběr a porovnávání jednotlivých produktů přehlednější a pohodlnější.

Ruku v ruce s novým vzhledem dorazily na mp.cz i nové funkce. Využít můžete například o poznání snazší nákup produktů na splátky. K dispozici je nově také rychlá rezervace zboží na prodejně, kterou snadno zrealizujete v jednom kroku.

Na mp.cz si můžete vybrat z širokého sortimentu smartphonů, tabletů, notebooků, chytrých doplňků, příslušenství i elektromobility. Mobil Pohotovost má v nabídce telefony a další produkty těch nejznámějších značek jako Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei nebo Honor.

Dnes nejčtenější

.